Про компанію Ельдорадо

Про компанію

 

Eldorado.ua— омніканальний постачальник техніки та електроніки. Мережа налічує 95 магазинів, має інтернет-магазин та зручний мобільний застосунок із різними варіантами доставки. 

Компанія працює з 1999 року. За цей час близько 3 млн українців стали постійними покупцями техніки та електроніки в Eldorado.ua, задовольняючи потреби своїх сімей.

Компанія є членом низки профільних та бізнес-асоціацій: Європейської бізнес асоціації (ЄБА), Асоціації рітейлерів України (RAU), Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки» (УІПЕ).

Від лютого 2022, коли сталося повномасштабне вторгнення, компанія організувала допомогу Силам оборони, загалом техніки та електроніки для їхніх потреб надано на понад 10 млн грн, компанія надає постійну знижку для покупців-військовослужбовців до 10%. Понад 60% магазинів мережі є енергонезалежними, більшість із них стали «пунктами незламності» для українців у часи блекаутів на межі 2022/23 років. 

Забезпечує роботою понад 3,2 тис. працівників. У воєнний час своїм працівникам компанія надає всю необхідну допомогу щодо релокації, працевлаштування у нових містах, всім мобілізованим працівникам продовжує виплати грошової допомоги, а також інші їхні потреби.   

Компанія продовжує працювати в умовах воєнного часу як соціально відповідальний бізнес. У жовтні 2022 розпочато благодійну ініціативу «Цеглинка для родинки». Кожен охочий може придбати у будь-якому магазині мережі чи на сайті «цеглинку» вартістю 23 грн, тим самим зробивши благодійний внесок на будівництво модульного житла для сімей, які його втратили. Перший будинок родині із 2 малими дітками на Чернігівщині передано в січні 2023. Ініціатива триває в 2023. 

В історії роботи компанії в Україні є багато значущих подій, свого часу вона запровадила чимало інноваційних рішень, які стали бенчмарками на ринку рітейлу побутової техніки. 

Так, перший магазин в Україні компанія відкрила в Києві 4 грудня 1999 року на центральній вулиці столиці – Хрещатику, 19 А (над виходом зі станції метро). В перші дні роботи попит був настільки високий, що магазин не встигав обслуговувати покупців.  

Eldorado.ua у 2003 році відкрила перший в Україні гіпермаркет електроніки, а загальна кількість магазинів мережі зросла у 5 разів до 32. 

Вже через два роки у 2005 мережа зросла до 91 магазину у 39-ти містах України, середньою площею 900-1500 кв. м, де було доступно для споживачів понад 15 тис. найменувань товарів. 

Компанія першою серед рітейлерів техніки та електроніки у 2007 запровадила інтернет-магазин Eldorado.com.ua. Сукупні інвестиції в проєкт становили $150 тис. 

У 2008 році Eldorado відділяється від іноземних засновників і стає українською компанією, яка протягом 2009-11 років поглинає мережі Домотехніка, АБВ і МегаМакс, а також залучає в якості консультантів провідних світових рітейлерів (BestBuy, Mediamarkt). 

У квітні 2013 року компанія Технополіс поглинула мережу побутової техніки Eldorado. Сума угоди оцінювалася в $100 млн. Таким чином 95 магазинів мережі Eldorado об’єдналися зі 65 торгових точками Технополісу під єдиним брендом Eldorado.ua, що дало змогу стати лідером із товарообігу. Однак кількість торгових точок було оптимізовано, бо багато із них розташовувалися поруч. У 2013–14 майже два десятки магазинів залишилося в Криму і на непідконтрольній Україні частині Донбасу. 

У 2016 році мережа налічувала понад 130  магазинів у понад 60-ти містах по всій Україні із асортиментом понад з 50 тис. моделей техніки. Тоді ж компанія здійснила ребрендинг та змінила написання на латиницю.

У тому ж 2016 запроваджено новий формат магазинів. Основна частина торговельних площ магазину відводилася під продаж техніки, ще частина – під сервісні послуги. Так, були додані зони з обслуговування, тут же були розташовані відділ інтернет-замовлень, видачі товару, повернення, заміни, встановлення та налаштування. 

Наступного року було оновлено сайт Eldorado.ua. Новий формат магазинів показав ефективність – продажі збільшилися на 30-35%, зріс середній чек. 

У тому ж 2017 було реалізовано «Логістику за 24 години». У пікові роки розвитку кількість працівників компанії сягала 5 тис. Більшість керівників, включаючи топ-менеджерів, починали свою кар’єру з початкових посад у магазинах Eldorado. В 2019 фінансовому році компанія відкрила чотири магазини і здійснила п’ять перезапусків власних торгових точок, займаючи 14% на ринку продажів побутової техніки і електроніки. 

В 2020 було запущено новий формат магазинів MaxPRO. Організація торговельного простору передбачає баланс сервісних зон, асортименту та кількості представлених бренд-зон. Об’єднані каси та кредити, місце видачі інтернет-замовлень спрощують роботу персоналу та покращують і сприйняття із боку покупця, і швидкість обслуговування. 

Офіційний сайт: https://eldorado.ua/uk/

Час роботи: 10:00-20:00

Станом на початок 2023 компанія eldorado.ua:

  • Eldorado.ua є провайдером електроніки та побутової техніки з мережею з 95 фізичних магазинів, онлайн-магазином та мобільним додатком з різними варіантами доставки.

  • Компанія працює з 1999 року і протягом цього часу зарекомендувала себе серед близько 3 мільйонів постійних клієнтів.

  • Eldorado.ua є членом кількох бізнес-асоціацій, зокрема Європейської бізнес-асоціації (ЄБА), Асоціації роздрібних торговців України (АРТУ) та Асоціації українських імпортерів товарів для споживачів електроніки (АУІТСЕ).

  • Після повномасштабної інвазії в лютому 2022 року Eldorado.ua надала допомогу Збройним Силам України, пропонуючи їм обладнання на суму понад 10 мільйонів гривень та надаючи постійну знижку 10% для військовослужбовців.

  • Понад 60% магазинів Eldorado.ua стали енергонезалежними та стали "точками життєздатності" для українців під час чорноти в 2022/23 роках.

  • Компанія має більше 3 200 співробітників і надає їм допомогу з переїздом, працевлаштуванням в нових містах і постійною фінансовою підтримкою для мобілізованих працівників в часи війни. 

  • Eldorado.ua також займається соціальною відповідальністю, наприклад, ініціативою "Цеглинка для родинки", в рамках якої клієнти вносять свій вклад - “цеглинку” за 23 гривні на будівництво модульних будинків для сімей, які втратили своє власне.

 

 
 


Всі компанії "Електроніки, побутової та комп'ютерної техніки"