Про компанію Fozzy Group

Одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з чільних українських рітейлерів з понад 600 торговельними точками на всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнес.Торгівля продуктами і товарами для дому: супермаркети «Сільпо», оптові гіпермаркети Fozzy формату cash&carry, магазини біля дому «Фора» і «Бумі-маркети». У мережах Fozzy Group представлено товари під власними торговими марками «Премія»Premіya Select«Повна чаша»«Повна чарка»«Зелена країна»ProtexEXTRA! та інші. У супермаркетах «Сільпо» діє програма для постійних покупців «Власний Рахунок», яка разом із системою винагороди споживачів є ефективним дослідницьким і маркетинговим інструментом як для мережі, так і для постачальників.

Торгівля непродовольчими товарами: фармацевтичні супермаркети «Біла ромашка», персональна електроніка rіngoo.Основні підприємства промислового напряму Fozzy Group: Ніжинський консервний завод, птахофабрика «Варто».Ще один напрям бізнесу – банківський сектор. Група є основним акціонером ПАТ «БАНК ВОСТОК».Ресторанний бізнес: «У Хромого Пола»«Старомак»«Бодегіта дель Медіо», два ресторанних комплекси в торгових центрах «Аркадія» (м. Київ).

Fozzy Group впроваджує сучасні рішення в усіх напрямках діяльності. Інвестиції в покращення бізнес-процесів допомагають групі компаній утримувати провідні позиції на ринку рітейлу. Завдяки логістиці торговельних мереж через власні розподільні центри група компаній змогла налагодити своєчасне постачання магазинів продуктами харчування по всій Україні. Крім того, в групі компаній функціонує власна система контролю якості, яка забезпечує дотримання стандартів зберігання, транспортування і продажу товарів.Від початку свого заснування в 1997 році Fozzy Group фокусується на інноваційному вдосконаленні бізнесу, а також створює нові можливості для ринку та стимулює розвиток галузі загалом.

Україна, 02090, м. Київ 
вул. Калачевська, 13 
Тел.: +380·44·496-32-00 
Тел./факс: +380·44·496-32-01Всі компанії "Retail. Роздрібні мережі, Магазини"