О компании Група компаній КУПАВА (ТОВ КУПАВА-5)

КУПАВА – це група компаній, яка за більш, ніж 16 років свого успішного функціонування на українському ринку, стала одним із лідерів у сфері виробництва ВТМ, дистрибуції, імпорту, експорту, логістики, оренди приміщень та ряду супутніх послуг.

Група компаній КУПАВА є постійним та надійним партнером багатьох великих іноземних виробників та має ексклюзивні права імпортера та дистриб’ютора їх продукції на території України. У портфелі компанії – побутова хімія, косметика, дитячі підгузки та підгузки-трусики, вологі серветки, свічки, мінеральні добрива, біологічні активатори, засоби від комах та шкідників, паперова продукція (туалетний папір, рушники та серветки).

На даний момент портфель групи компаній КУПАВА обслуговують 26 регіональних дистриб’юторських компаній (РДК), а також ми співпрацюємо з національними та локальними мережами, а також інтернет-магазинами: АТБ, Auchan, Єва, Varus, Рукавичка, Аврора, Копійочка, Щодня, Епіцентр, Нова Лінія, Leroy Merlin, Розетка, MakeUp, Панама, Comfy, Таврія В, Fozzy та ін., що дозволяє покривати усю територію України.

У 2021 році компанія КУПАВА розпочала власне виробництво підгузків-трусиків на ультрасучасній та високотехнологічній лінії, виробником якої є італійська компанія GDM – один із лідерів серед виробників обладнання для виготовлення засобів гігієни різноманітного призначення. Лінія є ультрашвидкісною та потужною – 600 підгузків-трусиків за хвилину, і 22 000 000 підгузків-трусиків на місяць, а також обладнана багатоетапним та високоточним контролем якості, що дозволяє виготовляти високоякісну продукцію за максимально короткий проміжок часу.

Крім того, Група компаній КУПАВА на початку 2021 року запустила новий напрямок по виробництву пластикових виробів різної складності. Сьогодні наші виробничі потужності оснащені машинами YIZUMI 160 – 2 шт. та YIZUMI 125 – 3 шт.

Наша компанія крокує в ногу з часом, тому постійно проводяться навчання команди та регулярні тестування на знання продуктів.

Група компаній КУПАВА гарантує високу якість, безпечність та ефективність усієї представленої продукції. Протягом багатьох років уся наша продукція здобула визнання та бездоганну репутацію на українському ринку, що вказує на правильний вибір нашого напряму розвитку.

 Все компании "Постачальники nonfood"