09 ноября 2021

KAPELOU запустила власний фарбувальний цех на виробництвіУ процесі фарбування деталей ми застосовуємо полімерно-порошковий метод нанесення, який має безліч переваг для клієнта. Наприклад, пофарбовані в такий спосіб деталі:

- мають максимальну стійкість до корозії та температурних перепадів;
- не виділяють шкідливі випари при експлуатації;
- є стійкими до абразивного стирання та ударів.

Як зазначає директор із виробництва ILS INDUSTRY Андрій Велит, покриття виконує не лише декоративну функцію, але й захисну. Він додає: “Власний фарбувальний цех дозволяє нам забезпечувати найвищу якість нанесення покриття кожної деталі. Це можливо завдяки використанню порошків від провідних виробників та професіоналізму наших працівників. Ми самі виконуємо кожен процес виробництва, а відтепер – власноруч наносимо покриття. Так, власний фарбувальний цех дозволяє нам забезпечувати вчасну поставку пофарбованих деталей клієнту”.

Усі деталі проходять 3 обов’язкові етапи: перший – очищення, шліфовка та знежирення, другий – нанесення порошку в камері напилення і заключний – полімеризація в печі запікання. Клієнт може не перейматися з приводу того, що якась деталь після фарбування не відповідатиме його вимогам щодо необхідного кольору. Усі кольори відповідають RAL – міжнародному стандарту визначення кольору, що складається з чотиризначного номера. Стандарт охоплює низку кольорів та їхніх відтінків, що дозволяє нам максимально точно підібрати необхідний колір покриття.

Для фарбування деталей ми використовуємо спеціальне обладнання – камеру напилення для збору фарби і чистоти в приміщенні, що дозволяє фарбувати деталі довжиною до 3-х метрів. Беззаперечна перевага камери напилення, яку використовує KAPELOU у своїй роботі – обмеження зони напилення порошкових фарб від решти простору виробництва. Повітряні потоки, які створює камера в робочій зоні, повністю відповідають санітарним нормам. Для нанесення полімерного покриття на поверхні складної форми використовують трибостатичні розпилювачі порошкової фарби.

Полімеризація виробів відбувається в печі для запікання фарби. Вона призначена для оплавлення і затвердіння виробу, на які нанесені порошково-полімерні матеріали. Після готовності деталі переміщуються за допомогою транспортної системи. Вона також слугує накопичувачем виробів із нанесеним на них порошком. Така транспортна система дозволяє виконувати процес фарбування безперервно, що значно збільшує продуктивність фарбувальних робіт.

Фарбувальний цех KAPELOU гарантує цілісність покриття деталей та його довговічність. Клієнти можуть обрати корпоративний колір деталей, які стануть частиною їхнього складу, а компанія KAPELOU це реалізує.

Про компанію.
КAPELOU (ТОВ “Капелоу”, https://kapelou.com/) – група компаній, що об'єднує 3 напрями - виробництво, інжиніринг та R&D. Спеціалізується на виготовленні роботизованого устаткування та реалізації комплексних рішень для складу. 

Компанія успішно працює з 2013 року та має більше 420 реалізованих проектів в Україні, Німеччині, Болгарії, Білорусі, Угорщині та Грузії. Компанія реалізує проєкти з автоматизації окремих ділянок складу або повного оснащення з нуля.

Спеціалізується на розробці всіх етапів побудови ефективних бізнес-процесів, виробництва та підбору обладнання, інтеграції та сервісу, спрямованих на підвищення ефективності роботи складу.

Напрями роботи KAPELOU:

- виробництво конвеєрних систем для складу;
- розробка концептуальних рішень автоматизації складу;
- інтеграція обладнання;
- сервісна підтримка клієнтів.

KAPELOU в цифрах:
- власне виробництво 4 957м2;
- більше 200 співробітників;
- понад 420 реалізованих проєктів;
- власний R&D центр (розробка нових видів продукції з використанням сучасних технологій).

Наші рішення реалізовані в таких галузях: електронна комерція, фармацевтика, автомотів, виробництво, ритейл, дистрибуція та кур'єрські служби.

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*Все компании "Оборудование для автоматизации склада"