Про компанію Мейсон Трейд

КІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

ГАРМОНІЯ ЯКОСТІ І ЕСТЕТИКИ

Компанія ТОВ «Мейсон Трейд» є виробником банних і господарських виробів з поліпропіленових ниток. Метою бренду «MAISON» є створення гармонії високих споживчих характеристик і якості, які помножені на красу і естетику своєї продукції.

Завдяки високим оцінками і динамічно зростаючої кількості шанувальників нашої продукції компанія ТОВ «Мейсон Трейд» успішно завойовує вітчизняний і експортні ринки.

Наші продукти відповідають очікуванням споживачів, є актуальними, зручними для споживача.

Наша компанія є власником прав інтелектуальної власності на промислові зразки, що підтверджується патентами України №№ 41591, 41592, 41593, 41594, 41657.

СПІВПРАЦЯ З НАМИ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

  • Ціни безпосередньо від виробника — доставляємо продукцію за низькою ціною.
  • Доставка будь-якими службами доставки.
  • Оплата замовлення здійснюється на розрахунковий рахунок по виставленому рахунку фактурі. Надаються всі необхідні супровідні документи.

Ви можете ознайомитися з цінами і умовами співпраці зателефонувавши нашому менеджеру.

Для зв'язку з персональним менеджером і уточнення всіх деталей, телефонуйте
+380 (63) 754 85 85 або e-mail: tmmaisonmanager@gmail.com

Банні аксесуари від професора Maison — новий вектор розвитку банної індустрії!

Безпека при використанні

Поліпропілен вважається найбезпечнішим матеріалом. Небезпечна доза продуктів деструкції поліпропілену для людини — 2 години вдихання при нагріванні до 200 градусів. Користуватися предметами з поліпропілену — абсолютно безпечно!

Ефективне і безпечне скрабування і омолодження

Кращий засіб для додання шкірі гладкості. Можливо використання без косметологічних засобів. Абразивна поверхня мочалки прибирає омертвілі клітини і вирівнює рельєф. Таке відлущування шкіра приймає за травму і починає посилено виробляти колаген, який повертає їй пружність і молодість.

Широкий спектр кольорів, декору і ступенів жорсткості дозволяють знаходити «своє» навіть найвибагливішим користувачам і примхливим користувачок!

Професор MAISON — це якість, краса і естетика повсякденних речей!Всі компанії "Постачальники nonfood"