Новости компании


Ми впроваджуємо логістику 4.0. Нова Платформа Trans.eu стає все ближче і ближче Ми впроваджуємо логістику 4.0. Нова Платформа Trans.eu стає все ближче і ближче

Нові технології диктують ефективні вирішення проблем в галузі TSL. Шлях до успіху вимагає готовності до змін і відкритості до інновацій, тому Trans.eu Group S.A. готує цифрову логістичну платформу. Це TMS класу 4.0, яка приведе транспортну спільноту до нової ери.

подробно
22 февраля 2019
 
SmartMatch – доступ до пропозицій, яких немає на біржі! SmartMatch – доступ до пропозицій, яких немає на біржі!

Trans for Carriers використовує новітні ІТ-технології, які надають перевізникам доступ до транспортних заявок, які ще не були опубліковані на транспортній біржі. Перевізник, що відповідає критеріям розумного алгоритму SmartMatch, тепер отримує пропозицію вантажу безпосередньо від вантажовідправника.

подробно
22 февраля 2019
 
Групи перевізників – перевага завдяки постійній співпраці Групи перевізників – перевага завдяки постійній співпраці

Біржа перестає бути єдиним інструментом роботи експедитора. Тепер TfF дозволяє будувати міцні відносини з перевізниками і запроваджує реальну автоматизацію роботи.

подробно
22 февраля 2019
 
Цифрова трансформація завдяки логістичній платформі? Цифрова трансформація завдяки логістичній платформі?

Підвищена ефективність, ріст операційної ефективності та оптимізація процесів – ось основні цілі Trans for Shippers (TfS). Інструмент запроваджує автоматичне виставлення рахунків і доступ до повної документації в одному місці. Електронна накладна – ще один пункт на шляху до логістики 4.0.

подробно
22 февраля 2019
 
Автоматичний пошук ТЗ в пік сезону – як це працює? Автоматичний пошук ТЗ в пік сезону – як це працює?

TfS надає логісту реальну допомогу при нестачі машин, особливо в пік сезону. Розумний алгоритм до отримання результату шукає перевізника з транспортним засобом, який відповідає параметрам, доступного в потрібний час. Це єдиний інструмент на ринку, який автоматизує ключові рішення і надає доступ до спільноти 25 тис. перевірених транспортних компаній з Платформи Trans.eu.

подробно
22 февраля 2019
 
Логістика 4.0, тобто … інтегрувати системи і людей в секторі транспорту і логістики Логістика 4.0, тобто … інтегрувати системи і людей в секторі транспорту і логістики

Індустрія 4.0 охоплює весь ланцюжок, від розміщення замовлення і доставки компонентів до доставки товару клієнтам і післяпродажних послуг. Сучасні інструменти підтримують співробітників, забезпечуючи доступ до практично будь-якої корисної інформації, в будь-який час, а компанії, які впроваджують інноваційні рішення, можуть зменшити витрати, отримуючи суттєву перевагу над конкурентами.

подробно
01 февраля 2019
 
Вантаж, що збігається з потребами перевізника? Завдяки алгоритму, це можливо Вантаж, що збігається з потребами перевізника? Завдяки алгоритму, це можливо

На Платформі Trans.eu вантажі самі знаходять перевізника.

Відповідає за це розумний алгоритм пропозиції вантажів SmartMatch.

Що повинен зробити користувач, щоб отримати найбільш підходящі пропозиції?

подробно
01 февраля 2019
 


Все компании "Логистические компании"