О компании Trans.eu Ukraine LLC

Trans.eu Group S.A. - технологічна польська компанія, заснована у 2004 році.  Ми створили одну з найбільших транспортних бірж у Європі та сучасну логістичну Платформу для автомобільного транспорту.

 

Сьогодні Trans.eu Group S.A.:

  • Впроваджує глобально  логістику 4.0
  • Автоматизовує  доставку вантажів автомобільним транспортом
  • Спрощує комунікації та співпрацю між вантажовідправниками, експедиторами і перевізниками

 

Платформа Trans.eu - новий вимір управління логістикою

 

Цифрова логістична платформа відповідає ідеї е-економіки. Вона об'єднує всіх учасників ланцюга постачання і дозволяє швидко спілкуватися з партнерами без e-mail, sms і таблиць excel.Платформа Trans.eu включає в себе TMS класу 4.0 та  нову інтегровану біржу, з якою працюють понад 25 000 транспортних компаній із автопарком 150 000 транспортних засобів. Це дозволило нам створити унікальну послугу: алгоритм SmartMatch, який автоматично підбирає перевізника та транспортний засіб відповідно до вимог  вантажовласника.

 

Big Data забезпечує сучасне управління транспортом на Платформі Trans.eu: швидке та автоматичне отримання інформації щодо витрат на доставку вантажів та ринкових цін на фрахти. Алгоритм пропонує користувачам актуальні ціни по конкретних маршрутах, із схожим вантажем.

 

Нова Платформа Trans.eu - це продукти, адаптовані до трьох груп споживачів:


Платформа Trans.eu це справжній TMS класу 4.0: об'єднує вантажовідправників, логістичних операторів, експедиторів та перевізників. Нові технології полегшують обмін даними, забезпечують гнучке транспортне планування та використання доступних ринкових ресурсів.

Компания: Trans.eu Ukraine LLC
Род деятельности: Логистические компании
Телефоны: +38 032 247 04 07
E-mail: info.ua@trans.eu
Адрес: 79019, УКРАЇНА, Львівська, Львів, вул. Малинова 8

Сайт компании: www.trans.eu/ua/

 Все компании "Логистические компании"