15 вересня 2023

Впровадження зеленої енергетики для автономності на прикладі логістичного центр PORT

Впровадження зеленої енергетики для автономності на прикладі логістичного центр PORT

937

Технологічний розвиток світу не стоїть на місці: ще 10 років тому у містах було важко уявити ліхтарі на сонячних панелях, безпроводні павербанки або можливість заробити мільйон у соціальних мережах. Суспільство розвивається і звикає до нового, легкого, технологічного та інноваційного.

PORT — це інноваційний логістичний центр який ніколи не зупиняється. І це не стільки про непереривність праці, скільки про невпинність розвитку та автономності. У чому це проявляється? У сучасних технологічних рішеннях. Днями в логістичному центрі PORT було встановлено сонячні панелі, які здатні генерувати необхідну кількість електроенергії навіть на випадок проблем із централізованим постачанням енергоресурсу. Здавалося б, у компанії вже є генератор на 500 кВт, який може повністю живити об’єкт. Однак соціальна відповідальність — один із пріоритетних напрямків цього бізнесу. Відтак, враховуючи екологічну шкідливість генератора та кількість шкідливих викидів, компанією було ухвалено рішення про забезпечення живлення за допомогою сонячних панелей, оскільки це екологічно чисте рішення на відновлювальному джерелі електроенергії.

Перехід на живлення від сонячних панелей має суттєві екологічні переваги. Адже кількість згенерованої енергії в такий спосіб є еквівалентом 6 зрубаних дерев, заощаджує 3,44 тони вугілля та дозволяє уникнути 4,09 тон викиду вуглецю. І це лише за 20 днів використання сонячних панелей. В об’ємах року ці показники можуть суттєво покращити екологічну ситуацію в Україні. А якщо таким шляхом підуть й інші компанії, Україна може стате однієї із найекологічніших держав у Європі.

Наразі об’єкт отримує живлення виключено від сонячної генерації, що також розвантажує систему енергопостачання України. Для встановлення сонячних панелей у логістичному центрі PORT обрали досвідченого підрядника: Вольтаж Груп – одного з лідерів ринку, що забезпечує повний цикл встановлення та обслуговування панелей. Оскільки одна із цінностей компанії — довіряти справу професіоналам, які мають експертизу та досвід у технологічних процесах. Це стосується не лише встановлення обладнання, а й побудови спеціалізованих об’єктів.

Встановлення сонячних панелей — частина великої стратегії, яку наслідує компанія Alterra Group в проєкті PORT. Зокрема, цей крок здійснено в рамках розвитку зеленої енергетики в Україні, а також автономності логістичного центру. Оскільки компанія, як зазначалося раніше, не зупиняється у своєму розвитку, в новій частині PORT також будуть встановлені сонячні панелі.  Сонячні панелі взимку будуть працювати, звичайно з меншою потужністю десь в 3 рази. Це буде просто додаткове джерелом резервного живлення як і генератор.

Український бізнес намагається йти в ногу з часом та розвивається як функціонально, так і технологічно. «Альтерра Груп» ніколи не зупиняється і завжди втілює в життя інноваційний підхід аби клієнти та резиденти компанії отримували найкращий сервіс.

https://port.lviv.ua/

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*

Кращі компанії

Особи

Блоги