11 ноября 2019

Decathlon Україна розширюється і відкриває другий магазин

Decathlon Україна розширюється і відкриває другий магазин
490

Відкриття відбудеться 23 листопада у Київі на вулиці Брюховецькій, 6, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Decathlon готує для всіх великий сюрприз – віртуальну реальність. Кожен учасник програми лояльності матиме змогу спробувати три види спорту прямо в магазині.

Літо вже закінчилось, але надягнувши окуляри VR, можна поринути в підводний світ із маскою EasyBreath від Subea. Перед вами відкриється дивовижний світ коралів та морських мешканців. Якщо ви правильно подолаєте дистанцію, то в кінці побачите справжніх китів!

Для тих, хто ніяк не дочекається відкриття зимового сезону, Decathlon пропонує одразу дві снігові забавки у VR – спуститися на санчатах або лижах з гори Монблан. Мальовничі краєвиди французьких Альп повною мірою наближені до реальності.

Крім того, в новому магазині буде максимально представлена зимова колекція. Decathlon на Берковецькій – це найбільший магазин Decathlon за площею, асортиментом та видами спорту.

Відкриття магазину – 23 листопада об 11:00, Берковецька, 6, поруч з Auchan.

Читайте також: ТРЦ «Французький бульвар» збільшує площу та розвивається

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги