16 декабря 2019

Стартували національні конкурси 2020

Стартували національні конкурси 2020
641

Клуб пакувальників України розпочав роботу по організації та проведенню XXI Всеукраїнських конкурсів 2020 р. «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» та «Упаковка майбутнього», повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Мета конкурсів – підтримка розвитку пакувальної індустрії України, забезпечення підвищення якості продукції вітчизняних виробників, розвиток дизайну в Україні, підтримка молодих спеціалістів в області пакувальної індустрії.

Участь у цих конкурсах сприяє просуванню продукції на вітчизняному та міжнародному ринках, залучає нових замовників, розширює рекламу продукції, збільшує обсяг виробництва. Це можливість взяти участь в міжнародних конкурсах, зокрема в конкурсі, який проводить Всесвітня організація пакувальників WPO – WORLD STAR AWARDS, а це означає – вийти на міжнародний ринок з кращим товаром, знайти нові ринки збуту.

Переможцями WORLD STAR AWARDS цього року стали упаковки українських компаній ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» (стакан «Cristal Expressive»), ПрАТ «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат» (багатофункціональна упаковка для UTB-кабелю) та ПП «Авентин» (пакет дой-пак із прозорим вікном і зіп-замком).

В конкурсах «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» можуть приймати участь підприємства розробники, виробники тари, упаковки, етикетки, допоміжних засобів, рекламні агенції, дизайнерські бюро, виробники продукції в упаковці.

Оцінка зразків, представлених на конкурсах, проводиться журі, яке звертає увагу на особливості матеріалу, конструкції, зручності, дизайну упаковки або етикетки, технології їх виготовлення.

Всі зразки повинні бути впроваджені у виробництво та виготовлені в Україні або для українських замовників.

Всі зразки беруть участь у конкурсі глядацьких симпатій, який проводиться з 20 березня по 12 квітня 2020 року на сторінці Клубу пакувальників у Facebook. Переможець отримає приз глядацьких симпатій.

Усі зразки вносяться до каталогу учасників конкурсу, який розповсюджується серед виробників та споживачів упаковки та етикетки, на національних та міжнародних виставках, розміщується у соціальних мережах Facebook та Twitter.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 15 квітня 2020 року під час Міжнародної виставки пакувальної індустрії «Пак Експо 2020» в рамках IFFIP форуму, яка проходитиме з 14-16 квітня 2020 року у виставковому комплексі «МВЦ», м. Київ, Броварський пр-т 15.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

Читайте також: 31 января. Big Trade-Marketing Show-2020

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги