08 апреля 2020

Великдень вдома: супермаркети Ашан не працюватимуть 19 квітня

Великдень вдома: супермаркети Ашан не працюватимуть 19 квітня
1086

Керівництво компанії прийняло рішення про те, що усі співробітники Ашан Рітейл Україна зможуть провести свято Великодня вдома з рідними – 19 квітня наші магазини будуть зачинені. Ми просимо клієнтів віднестися з розумінням до цього рішення, яке дозволить командам Ашан набратися енергії, а також мінімізує скупчення людей, притаманне на свята.  В інші дні магазини продовжуватимуть працювати в стандартному режимі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Ашан відповідально ставиться до всіх законодавчих норм та заходів безпеки. Ми дотримуємось приписів та протоколів місцевої влади в кожному місті нашої присутності.

Ми несемо соціальну місію, тому особливо ретельно контролюємо наявність продуктів та  дотримання правил нашої цінової політики, в жодному разі не підвищуючи націнку на товари першої необхідності.

В усіх магазинах посилені заходи безпеки і санітарії для клієнтів та співробітників:

-  санітарні пункти на вході у кожний магазин – з санітайзерами, рукавичками та замірами температури відвідувачам

 - підвищені вимоги до дезінфекції та вентиляції приміщень

-  контроль кількості відвідувачів у торговій залі

- розмітка та афішаж, аудіо-анонси в магазинах стосовно дотримання норм і застережувальних заходів

- дотримання дистанції та контроль наявності засобів індивідуального захисту (маски)  

- захисні екрани на касах та забезпечення засобів індивідуального захисту для всіх співробітників

-  фасування незахищених продуктів харчування

- а також ряд заходів, що перевищують вимоги та були додатково прийняті в Ашан – дезінфекція візків та кошиків після кожного відвідувача, миття усіх касових стрічок та терміналів щогодини…

Зараз майже вся увага зосереджена на карантині, однак незважаючи на усю складність ситуації, життя продовжується, інші теми відійшли на другий план, але не зникли повністю. Тому в березні, як і планувалося, ми запустили новий слоган бренду – «Ашан з тобою у кожному моменті». Цей слоган буде визначати усю нашу комерційну та комунікаційно політику зараз і в майбутньому.  

Вікторія Луценко, генеральний директор Ашан Рітейл Україна, у зверненні до співробітників підкреслила, що новий слоган стосується не тільки комерцій та клієнтів, а й співробітників!

Рішення про надання можливості усім командам провести Великдень вдома з родиною це підтверджує. Ми сподіваємось, що клієнти лояльно сприймуть те, що 19 квітня магазини Ашан будут зачинені.

Читайте також: Запуск інноваційного формату Ашан Pick Up Point

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги