10 апреля 2020

Національна мережа магазинів техніки MOYO передала допомогу лікарням

Національна мережа магазинів техніки MOYO передала допомогу лікарням
261

З моменту розгортання пандемії коронавірусу в Україні національна мережа техніки MOYO закупила та безкоштовно передала до медичних закладів обладнання та засоби індивідуального захисту, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Благодійна допомога вже направлена Київським міським лікарням №3 та №17, які визначено як госпітальні бази для прийому «другої хвилі» хворих із підозрою на гостру респіраторну хворобу Covid-19. Зокрема, було передано медичну техніку та обладнання, вироби для скринінгу хворих та засоби захисту медичного персоналу. А також антисептики й товари особистої гігієни для боротьби з поширенням вірусу.

«Компанія націлена на системну допомогу та продовжує докладати зусиль для забезпечення лікарень всім необхідним. І як відповідальний бізнес ми ніколи не залишимось осторонь. Робимо важливі речі безкомпромісно.», — прокоментували у пресслужбі MOYO.

Також наголошується, що безкоштовна підтримка у забезпеченні лікарень триватиме й надалі. Про подальші кроки компанія інформуватиме додатково.

Читайте також: Мережа MOYO поповнилася трьома оновленими магазинами

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги