10 февраля 2021

Heineken скоротить 8 тисяч робочих місць, щоб відновити допандемічну маржу

Heineken скоротить 8 тисяч робочих місць, щоб відновити допандемічну маржу
641

Виробник пива Heineken планує скоротити близько 8000 робочих місць, прагнучи відновити операційну маржу до рівня, який існував до пандемії, після різкого зниження прибутку через карантинні обмеження, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESMMagazine.

Другий за величиною пивовар у світі заявив, що до 2023 року це дозволить заощадити 2 мільярди євро.

У Heineken заявили, що економія буде досягнута шляхом перегляду організації, зменшення складності та кількості продукції та визначення найменш ефективних витрат.

Перегляд діяльності призведе до втрати приблизно 8000 робочих місць - що дорівнює 9% персоналу виробника кінець 2019 року - і відповідних 420 мільйонів євро. при цьому витрати на персонал скоротяться приблизно на 350 млн євро.

Компанія заявила, що хоче досягти вищого і ще більше просуватиме свої бренди преміум класу, такі як Heineken, і безалкогольну продукцію. Вона також має на меті стати найкращим пивоваром в онлайні для обслуговування споживачів, які все частіше прагнуть купувати пиво в інтернеті.

Читайте також: Heineken приєднується до Глобального Альянсу сприяння відповідальному продажу алкоголю

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги