24 лютого 2021

Apple вперше з 2016 року стала світовим лідером з продажу смартфонів

Apple вперше з 2016 року стала світовим лідером з продажу смартфонів
1437

Apple випередила Samsung і Huawei і вперше з 2016 року стала найбільшим у світі продавцем смартфонів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Financial Times.

За даними дослідницької компанії Gartner, у четвертому кварталі 2020 року завдяки випуску iPhone 12 і iPhone 12 mini з підтримкою 5G Apple продала майже 80 млн смартфонів, випередивши Samsung.

У Gartner відзначили, що такий результат був досягнутий в умовах загального спаду продажів смартфонів на тлі пандемії коронавируса і перебоїв у глобальних ланцюгах поставок.

Так, за підсумками минулого року світові продажі смартфонів знизилися на 12%. Samsung зафіксувала спад продажів своїх смартфонів на 15%, а Huawei - на 41% через санкції, введені урядом США.

Провідний аналітик Gartner Аннет Циммерман підкреслила, що зростання продажів смартфонів Apple в останні три місяці 2020 року на 15% продемонстрував, що компанія отримала вигоду від «суперциклу поновлення», запущеного мільйонами споживачів, які чекали на новий смартфон із підтримкою 5G.

Вона прогнозує, що компанія також зможе досягти зростання продажів і в першому кварталі 2021 року - на це зокрема вплине відновлення на світовому ринку.

В останні 5 років Samsung випереджала Apple по світових продажах смартфонів. Крім того, за підсумками третього кварталу 2020 року Apple займала четверте місце в рейтингу найбільших продавців смартфонів, поступаючись Xiaomi, Huawei і Samsung.

Читайте також: Apple домовилася з Hyundai про спільний випуск електромобілів у 2024 році

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також