24 февраля 2021

SPAR Austria анонсувала власний бренд, орієнтований на внутрішнє сільське господарство

SPAR Austria анонсувала власний бренд, орієнтований на внутрішнє сільське господарство
890

Торгівельна мережа SPAR Austria оголосила, що планує запустити нову лінію PrivateLabel, в якій будуть представлені місцеві виробники, оскільки компанія прагне сприяти розвитку вітчизняного сільського господарства. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

П’ять австрійських пасічників стануть першими місцевими виробниками, які представлять асортимент меду, що продається у магазинах SPAR, EuroSPAR та InterSPAR по всій країні.

Бджолярі тісно співпрацюють із SPAR Austria щодо випуску нового асортименту меду, який є 100% регіональним продуктом, що постачається з Бургенланду, Вайнвіртеля та південної Штирії.

Рітейлер планує розширити асортимент та залучити набагато більше вітчизняних фермерів та виробників власної продукції.

Член правління SPAR Austria, Маркус Казер, сказав: “У SPAR ми робимо акцент на місцевому сільському господарстві. Щодня австрійські фермери досягають великих результатів, часто виробляючи найкращу їжу у світі в гармонії з природою.

Як найбільший партнер місцевого сільського господарства, ми хотіли б підтримати це зобов'язання новою персоніфікованою лінією власних брендів".

Роздрібний торговець випустив новий асортимент з медовим SKU, оскільки вважає, що бджоли надзвичайно важливі для сільського господарства. Близько третини продуктів харчування, таких як овочі, фрукти, горіхи та спеції, прямо чи опосередковано залежать від запилення, що робить завдання місцевих пасічників ще більш важливим.

Читайте також: SPAR Austria почала співпрацю із сервісом продажу харчів, чий термін придатності спливає

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги