26 февраля 2021

Nestlé купує британського виробника наборів рецептів SimplyCook

Nestlé купує британського виробника наборів рецептів SimplyCook
1069

Nestlé купує SimplyCook, британського виробника наборів рецептів. Для гіганта FMCG це новий крок на ринку безпосереднього споживача, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

З 2014 року SimplyCook постачає коробки з рецептами та супутніми товарами, такими як спеції та соуси, споживачам у Великобританії та Ірландії. На відміну від, скажімо, HelloFresh, клієнти все одно повинні додавати свіжі інгредієнти самостійно. Тому коробки можна продавати і в супермаркетах.

Зараз молода компанія знаходиться в руках Nestlé, яка хоче використовувати придбання, щоб скористатися такими популярними тенденціями, як здорова їжа та прямий продаж для споживачів. Нещодавно виробник продуктів також придбав постачальників ящиків для їжі Mindful Chef and Tails. Скільки фунтів стерлінгів Nestlé викладає на стіл для придбання, невідомо, але The Times підозрює, що це буде кілька мільйонів.

Передбачається, що команда SimplyCook сама залишатиметься за кермом, але отримуватиме підтримку від Nestlé. Таким чином, гравець FMCG вважає, що він зможе надати досвід у галузі харчових продуктів та, зокрема, займеться науково-дослідною діяльністю. "Це ідеальне партнерство для обох сторін, оскільки Nestlé продовжує трансформувати свій портфель, а SimplyCook прискорює своє зростання", - сказав Стефано Агостіні, генеральний директор Nestlé UK та Ірландії. Разом дві компанії сподіваються представити SimplyCook за межами Великобританії.

Читайте також: Nestlé випускає нову лінійку весняної кави Starbucks

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги