08 апреля 2021

Взаємовигідна співпраця тендерної платформи LOGIST OFFICE® і ТОВ «ЕВОТЕК. ІНК.»

Взаємовигідна співпраця тендерної платформи LOGIST OFFICE® і ТОВ «ЕВОТЕК. ІНК.»
518

LOGIST OFFICE® - тендерна платформа в логістичній індустрії. Платформа дозволяє управляти он-лайн закупками транспорту та контролювати виконання перевезень. Для транспортних компаній та індивідуальних перевізників наш сервіс дозволяє знаходити довгострокових замовників, брати участь в тендерах і підвищувати власний рейтинг в системі.

З гордістю представляємо одного з наших клієнтів, найбільшого в Центральній та Східній Європі виробника гнучких пакувальних матеріалів для різних галузей промисловості, ТОВ «ЕВОТЕК. ІНК.» Компанія славиться не тільки високоякісною продукцією, а й оперативною доставкою в 35 країн світу.

Вже декілька місяців поспіль платформа LOGIST OFFICE® допомагає компанії «ЕВОТЕК. ІНК.» проводити тендерний пошук та укладати контракти на перевезення як на внутрішньому ринку перевезень України, так і на ринку міжнародних автомобільних перевезень. Тендерна платформа LOGIST OFFICE® дозволяє максимально комфортно побудувати ланцюжок поставок для кожного клієнта. Завдяки плідній співпраці наших компаній, база компаній-перевізників, зареєстрованих на платформі LOGIST OFFICE® значно збільшилась, і наразі складає вже понад 800 перевізників, зокрема 258 компаній-перевізників, що надають послуги міжнародних перевезень. А ТОВ «ЕВОТЕК. ІНК.» своєчасно та за чесними ринковими цінами отримує пропозиції від перевізників.

Команда LOGIST OFFICE® запрошує до співпраці як вантажовласників, так і вантажоперевізників і прикладе максимум зусиль, щоб Ваша робота із платформою була простою, комфортною та фінансово вигідною!

Для зручності роботи з платформою в приватному кабінеті є детальні інструкції по налаштуванню кабінету, створенню тендера та замовлення, участі в торгах. І звісно служба підтримки 24/7.

Приєднуйтесь!

Залишились питання? Дзвоніть +38 044 5925870

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги