15 апреля 2021

На реконструкцію легендарного молла на голлівудській «Алеї слави» витратять $100 млн

На реконструкцію легендарного молла на голлівудській «Алеї слави» витратять $100 млн
966

Торговий центр Hollywood & Highland Center нараховує більш ніж 20-річну історію. Молл, розташований неподалік від голлівудської «Алеї слави», був однією з центральних точок розвитку району та центром тяжіння туристів, проте, як і багато великих торгових центрів, став відчувати відтік відвідувачів, який тільки посилився через пандемію. У 2019 році торговий центр був придбаний компаніями Gaw Capital і DJM from CIM Group за 325 мільйонів доларів і в його історії почалася нова глава, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Новий проект, що має на увазі повну реконструкцію торгового центру, отримав назву Ovation Hollywood, в нього буде вкладено близько 100 мільйонів доларів. Повідомляється, що роботи з реконструкції молла вже почалися, а їх закінчення планується до середини 2022 року.

Торговий простір площею більше 44 тисяч кв. м буде повністю переосмислено. Одним з головних змін стане перетворення верхніх поверхів на офісні приміщення, які потім будуть здаватися в оренду. Крім того частина приміщень буде обладнана для проведення різного роду заходів.

Також Ovation Hollywood буде мати у своєму розпорядженні просторами понад 12 тисяч кв.м. під роздрібну торгівлю, Близько 8 тисяч кв .м буде відведено під різні ресторани і кафе, а порядку 6 тисяч кв. м займуть різноманітні розважальні зони.

Зміниться і зовнішній вигляд молла, архітектурна компанія Gensler вже працює над планами з оновлення загального вигляду й колірної схеми будови, особливу увагу при цьому приділяється пішохідним входам у торговий центр. Повідомляється, що центральна частина архітектурної композиції молла - багатоярусний внутрішній двір під відкритим небом – буде повністю реконструйована з використанням декоративних елементів у стилі ар-деко.

Власники Ovation Hollywood сподіваються на швидке повернення туристів, у тому числі й з інших країн, які будуть продовжувати приїжджати в Голлівуд після того, як ситуація стабілізується.

Читайте також: Торгові центри Caruso почали приймати плату за оренду біткоінами

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги