15 апреля 2021

Колаборація вітамінної лінійки чаю Curtis від MAY-Ukraine та мережі автозаправних комплексів KLO

Колаборація вітамінної лінійки чаю Curtis від MAY-Ukraine та мережі автозаправних комплексів KLO
822

З 12 квітня по 31 травня на всіх автозаправках KLO при купівлі будь-якого чаю Curtis кожен клієнт отримує в подарунок Immuno Black Tea або Activity Black Tea. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Вітамінізовані чаї від ТМ Curtis — це особливі купажі, які при додаванні гарячої води наповнюють напій комплексом вітамінів, позитивно впливають на імунітет та додають енергії. Immuno Black Tea та Activity Black Tea стали результатом кропіткої праці висококваліфікованих тітестерів, які в нашій власній лабораторії розробили унікальні поєднання, що здатні не тільки радувати насиченим фруктовим смаком, а й підвищувати захисні сили організму.

Компанія MAY-Ukraine, під патронатом якої розвивається бренд Curtis, відповідально підходить до розробки нових продуктів, які мають надавати поціновувачам чаю дещо більше, ніж просто насолоду смаком. Саме тому, під час пандемії, наша команда піклується про здоров’я споживачів та за допомогою власних ресурсів допомагає покращити стан імунітету приємним способом — за чашкою запашного чаю.

MAY-Ukraine рухається у напрямку сталого розвитку, підтримуючи відповідну ініціативу ООН. Забезпечення здорового способу життя та сприяння добробуту людей будь-якого віку — важливі складові сталого розвитку, які залежать від простих щоденних дій вже сьогодні.

Щиро вдячні мережі автозаправних комплексів KLO за підтримку даної програми та закликаємо кожного прихильника якісного чаю приєднатися до акції!

Читайте також: Команда української чайної компанії MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги