11 мая 2021

Поліетиленовий пакет «живе» 30 хвилин, а розкладається до 400 років

Поліетиленовий пакет «живе» 30 хвилин, а розкладається до 400 років
825

Мережа гіпермаркетів «Велмарт» доповнила свою колекцію еко-пакетів. Відтепер  у магазинах, крім тканинних шоперів, також можна придбати біорозкладні пакети з кукурудзяного крохмалю, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Велмарт» робить цей свідомий крок разом з покупцями й поступово планує використовувати тільки такі пакети, у рази зменшуючи кількість пластику. Так, наразі вони дещо дорожчі, бо виготовлені з дороговартісної органічної сировини, натомість користь для природи неоціненна!

Пакети з кукурудзяного крохмалю настільки органічні, що їх навіть можна скуштувати. При цьому вони напрочуд міцні та витримують на 1,5 кг більше від зазначеної ваги. Середній термін розкладання — 3 місяці, в залежності від кількості бактерій у навколишньому середовищі та прямих променів ультрафіолету.

За статистикою, пакет «живе» всього 30 хвилин, проходячи шлях від супермаркету до дому, надалі — у смітник. При цьому розкладається звичайний поліетиленовий пакет від 100 до 400 років!

Існують також оксорозкладні варіанти, які часто видають за біорозкладні, але шкода від них навіть більша, ніж від звичайних. Оксо — це додаток до пластику, який засмічує ґрунт. У Європі такі пакети заборонені, а в Україні широко використовуються великими українськими мережами, бо дешевші у декілька разів.

Справжні біорозкладні пакети (з кукурудзяного крохмалю) можуть виробляти тільки сертифіковані підрядники. Патент на унікальну технологію належить компанії TÜV Austria. В історії ритейлу навіть були випадки, коли пакети несертифікованих виробників починали розкладатися прямісінько у торговельному залі.

Якщо супермаркети по всій країні замінять поліетиленові пакети на крохмальні, кількість пластику  знизиться майже удвічі!

Читайте також: Торгова мережа «Велмарт» масово запустила технологію оплати обличчям FacePay24

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги