У Бельгії росте популярність овочевих аукціонів

Аукціонний зал BelOrta в Бельгії щорічно продає 490 тисяч тонн фруктів і овочів. Минулого року його оборот склав 480 млн євро. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.
BelOrta - один з найбільших фруктових та овочевих аукціонних будинків у всій Європі, також він є одним з найбільших фруктових та овочевих кооперативів, з яким працює понад 1000 фермерів.
Менеджер з продажу та маркетингу BelOrta Джо Ламбрехт розповідає, що продаж овочів і фруктів на аукціонах здійснюється з використанням шести аукціонних «годинників», які відображають назву продукту, його якість і ціну для потенційних покупців.
Покупець, першим заявив про свій намір придбати продукцію, закриває угоду. Годинники BelOrta іноді називають барометром міжнародної торгівлі свіжими фруктами і овочами.
Продаж овочів через аукціони позитивно впливає на скорочення харчових відходів. Ламбрехт каже, що вони можуть продати все і в будь-який момент.
Це означає, що наступного дня тут стартують з повністю свіжої продукції, яку фермери постачають у другій половині дня.
У рідкісних випадках партії овочів BelOrta не продає на наступний день. Тоді вони передаються благодійним організаціям і продовольчим банкам.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар