01 июня 2021

Nestlé: «Більшість наших продуктів нездорова»

Nestlé: «Більшість наших продуктів нездорова»
871

У внутрішній презентації компанії продовольчий гігант Nestlé визнає, що понад 60 відсотків основних продуктів харчування та напоїв не відповідають власним загальновизнаним стандартам здорового харчування. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Щоб визначити, чи можна вважати продукт здоровим, Nestlé використовує австралійську систему рейтингу. Ця система призначає продуктам харчування оцінку до п’яти зірок, а також використовується в міжнародних дослідженнях Фондом доступу до харчування. Нестле розглядає 3,5-зірковий рейтинг як поріг визнаного визначення здоров'я.

У презентації, випущеній топ-менеджерам швейцарської групи цього року, йдеться про те, що лише 37 відсотків основних продуктів харчування та напоїв Nestlé отримують рейтинг більше 3,5 зірок. Сюди не входить корм для домашніх тварин або спеціалізоване лікувальне харчування.

У загальному портфелі продуктів харчування та напоїв Nestlé приблизно 70 відсотків харчових продуктів та 96 відсотків напоїв не відповідають цьому порогу, зазначається у презентації. Те саме стосується 99 відсотків асортименту кондитерських виробів та морозива. Вода та молочні продукти мають набагато кращі показники: 82 відсотки вод і 60 відсотків молочних продуктів відповідають стандарту.

«Ми зробили значні вдосконалення в наших продуктах ... але наш портфель все ще має недостатні результати у порівнянні із зовнішніми визначеннями здоров'я в умовах, коли регулятивний тиск та вимоги споживачів стрімко зростають», - йдеться у презентації. Дані не включають їжу та каву для дітей, домашніх тварин та медичних продуктів. Це означає, що дані охоплюють приблизно половину загальних річних продажів групи.

Тим часом Nestlé заявляє, що постійно оцінює весь свій портфель. Компанія зазначає, що за останні кілька років вона знизила вміст цукру та солі на 14-15 відсотків.

Читайте також: Nestlé модернізує кондитерську упаковку для зменшення використання пластику

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также