14 июня 2021

Nestlé запускатила продажі веганського KitKat в Європі

Nestlé запускатила продажі веганського KitKat в Європі
1001

Nestlé оголосила, що нова версія батончика KitKat з’явиться у Великобританії, Польщі, Естонії, Латвії та Литві з середини червня. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Експерти з шоколаду розробили KitKat V у дослідницькому центрі кондитерських виробів Nestlé в Йорку, Великобританія.

Поєднуючи досвід Nestlé у галузі шоколадних інновацій та немолочних альтернатив, експертам вдалося поєднати гладкий шоколад з рослинними інгредієнтами.

KitKat V отримав веганську сертифікацію і виготовляється із 100% стійкого какао. Молоко замінено альтернативою на основі рису, яка надає продукту відповідну текстуру та смак.

Nestlé додає більше продуктів на рослинній основі у свій асортимент продуктів харчування та напоїв, після посиленого інтересу до веганської їжі в різних категоріях.

Компанія вже випустила рослинні альтернативи молочним продуктам, виготовленим з рису, вівса, сої, кокоса, гороху та мигдалю.

Сюди входять немолочне морозиво, кавові вершки, напої на основі рису та вівса, напої на основі гороху, капучино та латте на рослинній основі, веганська альтернатива згущеному молоку, а також асортимент немолочних сирів.

Читайте також: Nestlé: «Більшість наших продуктів нездорова»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также