15 июня 2021

Логістична галузь Німеччини почала зростати вперше за останні два роки

Логістична галузь Німеччини почала зростати вперше за останні два роки
842

Індекс Інституту BVL та Ifo, що показує стан логістики, вперше з 2019 року повернувся у зелену зону. Після минулорічного падіння та кількох місяців невизначеності галузь демонструє відновлювальне зростання, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Відновлювання логістики у Німеччині вперше було зафіксоване у першому кварталі поточного року та продовжилося у другому. Індекс досягнув показника 100,1 пункту, що суттєво перевищує навіть докризовий рівень.

При цьому зростає оптимізм учасників ринку, що дає підстави сподіватися, що справи й надалі йтимуть добре. Оскільки Німеччина – найбільша економіка Європи, аналітики передбачають, що позитивна тенденція перекинеться незабаром також на решту території ЄС.

За даними BVL, постачальники логістичних послуг останнім часом рідко скаржились на запізнення з виконанням замовлень та загалом оцінювали поточну ситуацію як добру. Перспективи ведення бізнесу виглядати більш зрозумілими. Тож учасники логістичного ринку заявляють про готовність до винаймання більшої кількості працівників.

Як стверджує генеральний директор BVL Томас Віммер, у середньому логістичний сектор пережив кризу з меншими втратами, ніж більшість інших галузей. А зараз він швидко відновлюється, маючи потужний імпульс для розвитку.

Також аналітики зауважують, що значно поліпшився діловий клімат у торгівлі та промисловості, де індекс зараз виріс до 102,5 пункту. Це також добрий сигнал для логістики, адже саме у цих галузях представлені основні клієнти.

Читайте також: Санкції проти Білорусі порушать ланцюги постачання до ЄС

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги