16 июня 2021

Amazon почала тестувати трьох складських роботів для підвищення безпеки співробітників

Amazon почала тестувати трьох складських роботів для підвищення безпеки співробітників
873

Amazon представила трьох автономних роботів, які можуть переносити предмети з мінімальним втручанням з боку людини. Вони покликані підвищити безпеку співробітників і знизити їхнє навантаження, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Engadget.

Робот Bert - один із перших автономних мобільних роботів (AMR) Amazon, створених для самостійної навігації по об'єктах, навіть коли там переміщуються робітники. Він може вільно переміщатися по складу з візками і товарами. В Amazon розповіли, що Bert згодом буде здатний переміщати більш важкі предмети.

Scooter і Kermit - два інших розроблюваних AMR для перевезення вантажів. У компанії відзначили, що ці роботи зможуть перевозити замість робочих порожні піддони між об'єктами, взявши на себе виконання фізично важкої роботи.

Amazon планує ввести в експлуатацію робота Scooter як мінімум на одному об'єкті до кінця 2021 року. Kermit проходить випробування одночасно на декількох об'єктах

Компанія розраховує, що застосування сучасних технологій і інші зусилля в цьому напрямку дозволять досягти мети зі скорочення «реєстрованих інцидентів» удвічі до 2025 року. Крім того, в цьому році компанія має намір інвестувати понад $ 300 млн у проекти із забезпечення безпеки праці робітників.

Читайте також: Amazon збільшує мінімальну зарплату своїм працівникам у Німеччині

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги