18 июня 2021

Continente розширює мережу зарядних станцій для електромобілів

Continente розширює мережу зарядних станцій для електромобілів
1460

Рітейлер Continente оголосив про плани встановити понад 110 пунктів зарядки для електромобілів в рамках розширення своєї мережу Plug & Charge по всій Португалії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Роздрібний продавець прагне створити мережу з національним розподілом та конкурентоспроможними цінами у всіх місцях.

У 2021 році торгівельна мережа планує встановити пункти зарядки в 31 новому місці по всій країні.

Цей крок дозволить створити мережу з максимальною відстанню менше 100 кілометрів між концентраторами, і, коли це можливо, всі нові магазини Continente матимуть точки Plug & Charge та фотоелектричні установки з власним споживанням, щоб мінімізувати вуглецевий слід магазинів.

Це дозволить споживачам заряджати електромобілі за допомогою відновлюваної енергії.

Plug & Charge - це проста послуга, за допомогою якої клієнти завантажують додаток Continente Plug & Charge і за одну годину заряджають свій транспорт до 200 кілометрів. Зарядка коштує 0,01 € / хвилину, а ціна однакова в усіх магазинах Continente, що пропонують послугу.

З початку проекту у вересні 2020 року Continente вже встановив 104 пункти зарядки у 24 магазинах. Мережа вже запобігла викиду 72 тонни вуглекислого газу.

Встановлення зарядних станцій для електромобілів - одна з інвестицій, що покривається фінансуванням Європейського інвестиційного банку та Європейського фонду стратегічних інвестицій.

Читайте також: Continente зекономить 400 тонн пластику за допомогою нових пляшок з водою

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги