18 июня 2021

Українським експортерам пропонують альтернативний ринок замість Білорусі

Українським експортерам пропонують альтернативний ринок замість Білорусі
1029

Міністерство закордонних справ спільно з Міністерством економіки допоможе українським експортерам, постраждалим від економічної блокади українських товарів Білоруссю, знайти альтернативний ринок збуту. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

“Будь-яка українська компанія, яка постраждає від обмежень з боку Республіки Білорусь, може відразу звертатися до Ради експортерів та інвесторів при МЗС. І ми разом з нашими колегами з Міністерства економіки будемо шукати способи, і докладемо всіх зусиль для того, щоб знайти такій компанії альтернативний ринок збуту”, – сказав заступник Міністра закордонних справ України Дмитро Сеник під час виступу на засіданні Комітету підтримки експорту та інвестицій Київської торгово-промислової палати.

Він зазначив, що зараз Міністерство закордонних справ і Рада експортерів та інвесторів при МЗС прагне стати “вікном” для українських експортерів при виході на міжнародні ринки.

“Зараз при МЗС проводяться щотижневі вебінари для експортерів з послами в різних країнах, ведеться активна робота для активізації співпраці з країнами Африки, заплановано навчання дипломатів в економічному напрямку”, – розповів заступник міністра.

Читайте також: Санкції проти Білорусі порушать ланцюги постачання до ЄС

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги