24 июня 2021

Перше лідерське стажування у Fozzy Group

Перше лідерське стажування у Fozzy Group
1103

Група компаній Fozzy Group вперше відкрила набір на програму лідерського стажування. Для охочих доступно 15 місць оплачуваного стажування. Конкурсний відбір проходить у форматі гри. Вже у жовтні переможці зможуть спробувати себе у шести напрямах бізнесу в одній з найбільших торгово-промислових груп України, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Програма лідерського стажування в Fozzy Group — це можливість навчатися у надихаючих профі та дізнатися про те, як працює ціла низка бізнесів. Стажування проходить за шістьма напрямами:

-         юридичний;

-         фінансовий;

-         логістичний;

-         комерційний;

-         HR;

-         маркетинг.

70% навчання відбуватиметься безпосередньо під час робочого процесу, 20% — коучинг і менторство, а 10% відведено під тренінги. За кожним напрямом закріплено по ментору — це профільні зіркові топ-менеджери. Втім, співробітники різних бізнесів групи компаній допомагатимуть 15 переможцям відбору, як розбиратися у деталях і тонкощах роботи, так і втілювати в життя власні ідеї. Це, до речі, одна з найсильніших сторін лідерського стажування. Fozzy Group підтримує ініціативі та інновації, тому надає можливість реалізувати свої власні проєкти навіть ще під час стажування. Це найкраще творче й професійне середовище для розкриття потенціалу молодих спеціалістів.

 «Fozzy Group це місце, де збуваються ідеї. Під час стажування ми надаємо можливість втілювати власні ідеї та проєкти. Тож, кожен учасник програми отримує не просто запис з назвою престижної компанії в трудовій книжці, а власні круті кейси до портфоліо. Звісно, це суттєво примножує конкурентоспроможність на ринку праці. Ми вкладаємо ресурс у професійне навчання талановитої молоді, а це точно одна з найкращих наших інвестицій», — розповідає HRD Fozzy Group Марія Гершман.

Fozzy Group розшукує справжніх лідерів, які не бояться викликів, мають ідеї та готові їх реалізувати. Програма лідерського стажування передбачає повну зайнятість і повноцінне занурення у справжню роботу, тому воно підходить лише для тих, хто вже закінчив навчання у ВНЗ. Стажування офіційно оплачується з першого дня.

Тривалість стажування — 18 місяців. Випускники отримують безпрецедентний досвід у різних напрямах діяльності, реалізацію свого проєкту та запрошення зайняти офіційну посаду в групі компаній.

Аби уникнути нудних тестів та «оцінки оцінок» дипломів у Fozzy Group розробили 15-хвилинну онлайн-гру. Ті, хто у грі продемонструють найкращий рівень компетенцій, будуть запрошені на відеоспівбесіду. Співбесіди триватимуть увесь серпень, а вже у жовтні 15 переможців почнуть будувати свою кар’єру у Fozzy Group.

Читайте також: Fozzy Group створює Центр штучного інтелекту й інновацій «Лабораторія Зі»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги