24 травня 2021

Fozzy Group створює Центр штучного інтелекту й інновацій «Лабораторія Зі»

Fozzy Group створює Центр штучного інтелекту й інновацій «Лабораторія Зі»
2568

В екосистемі Fozzy Group відкрито R&D-центр штучного інтелекту й інновацій «Лабораторія Зі». Центр створено в структурі TemaBit — ІТ-розробника групи компаній. «Лабораторія Зі» розробляє просунуті рішення для торгових мереж, логістики й ресторанного бізнесу Fozzy Group, повідомляє TradeMaster.UA.

У Центрі проводять експерименти зі штучним інтелектом, згортковими нейронними мережами, машинним навчанням, імерсивними технологіями, а також з використанням інтернету речей. Тут розробляють дата-саєнс алгоритми, що здатні напряму керувати процесами в магазинах. Крім того, уже здійснюються пілотні проєкти з експериментами в галузі робототехніки.

Один з ключових напрямів розробок ― магазин майбутнього. Це розгалужене поле досліджень, що охоплює електронну комерцію та торгові об’єкти. У «Лабораторії Зі» працюють над інтерфейсами з використанням віртуальної, доповненої й змішаної реальності для операційних процесів і клієнтського досвіду. У магазині майбутнього органічно інтегруються цифровий і фізичний виміри у звичному просторі супермаркету.

«Ми переосмислюємо роль технологій для різних бізнесів Fozzy Group. Частина наших експериментів відчутно змінить досвід наших гостей. Одночасно ми працюємо над інноваціями, щоб удосконалити внутрішні операційні процеси. Ми вже використовуємо big data та частково штучний інтелект, і, звісно, офлайновий ритейл має істотно більший потенціал для диджиталізації. Завдяки технологіям ми можемо переводити в „цифру“ чи автоматизовувати рутинні завдання. Так ми вивільняємо час та енергію колег для турботи про емоційний вау-досвід гостей», — розповідає Андрій Янбухтін, керівник Центру штучного інтелекту й інновацій «Лабораторія Зі» TemaBit Fozzy Group.

У «Лабораторії Зі» вдалося зібрати талановиту команду з різноманітним досвідом: від кандидатів математичних наук до студентів перших курсів. До кінця року заплановано майже вдвічі збільшити кількість спеціалістів з машинного навчання, дата-саєнтистів, Python-розробників, інженерів робототехніки й мехатроніки.

Дослідження та тести нових технологій щодо змоги застосовувати їх у бізнесі критично важливі для роботи «Лабораторії Зі». За оцінками, лише 5—10% експериментів продовжаться як повноцінні проєкти й будуть втілені в реальному житті. Такий підхід дає змогу створити справді революційні рішення та трансформувати бізнес.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також