22 июля 2021

Україна веде перемовини про збільшення поставок м'яса в Грузію

Україна веде перемовини про збільшення поставок м
370

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів працює над розширенням двосторонніх торгових відносин і посиленням співпраці з Грузією. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Таку інформацію оприлюднило відомства, звітуючи щодо робочого візиту в Грузію голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецький.

«У центрі моєї уваги в ході візиту – перемовини щодо збільшення українського експорту м'яса та продуктів тваринництва в Грузію», - розповіла вона.

Як зазначалося, Україна і Грузія мають постійні партнерські відносини. За даними Держстату України, у 2020 році обсяги торгівлі товарами та послугами між країнами становили $ 570,9 млн. У січні-березні 2021 року обсяги торгівлі товарами та послугами становили $ 147,9 млн, збільшившись у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 4, 1%.

«Тобто, після падіння обсягів торгівлі, викликаного пандемією COVID-19, сьогодні знову спостерігається зростання», - зазначають у відомстві.

Серед продуктів харчування в структурі експорту до Грузії в січні-квітні 2021 року домінували молоко та молочні продукти, яйця птиці, натуральний мед, готові продукти з зерна. Крім того, відбулося зростання експорту жирів та олії тваринного і рослинного походження, а також какао і продуктів з нього.

Читайте також: Україна на шляху до відкриття ринку США, у фокусі - курятина

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги