27 июля 2021

eBay: кількість покупок за запитом «літні Олімпійські ігри» зросла на 45%

eBay: кількість покупок за запитом «літні Олімпійські ігри» зросла на 45%
1181

Напередодні старту Олімпійських ігор в Токіо eBay проаналізував зміну попиту на товари, пов'язані зі спортом, в усьому світі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail.

Протягом останнього півріччя глобальні користувачі eBay стали купувати більше товарів спортивної тематики. Так, кількість покупок за запитом «волейбол» збільшилася майже на 67%, за ключовим словом «теніс» - практично на 30%, за запитами «баскетбол» і «плавання» - на 17% і 16% відповідно. Тільки за останні шість місяців покупці маркетплейса замовили понад 74 тисяч предметів одягу, аксесуарів і колекційних речей, пов'язаних з тенісом.

Число товарів, придбаних за запитом «літні Олімпійські ігри», збільшилася в першому півріччі на 45%.

Виходячи зі статистики покупок з січня по червень цього року, великою популярністю у покупців на eBay користуються літні Олімпійські ігри 2012 у Лондоні, ігри в Атланті, що пройшли в 1996 році, і цьогорічні ігри в Токіо.

У цілому за останні півроку спостерігається глобальний сплеск інтересу до Олімпіади 1992 року в Барселоні (зростання числа покупок склав 34%), ігор 2010 в Канаді і 1984 в Лос-Анджелесі (+ 27% і + 28% відповідно).

Абсолютний лідер за загальносвітовими покупкам на eBay - відеогра «Маріо і Сонік на Олімпійських іграх». Спеціальне видання гри, присвячене іграм у Токіо, за 27,9 тис. доларів США стало найдорожчим товаром, пов'язаних зі змаганнями і придбаним на eBay.

Також в топі найдорожчих глобальних покупок - колекційні кишеньковий годинник Patek Philippe, випущені до Олімпіади 1936 року в Берліні, за 27 тисяч доларів США.

Читайте також: Японські спонсори вклали $ 3 млрд в Олімпійські ігри і можуть не окупити свої інвестиції

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также