20 августа 2021

Carlsberg відзвітувала про успішне перше півріччя 2021 рік

Carlsberg відзвітувала про успішне перше півріччя 2021 рік
1898

Після дуже успішного першого півріччя Carlsberg відзначилася значним збільшенням продажів спеціального та безалкогольного пива. Датський пивовар налаштований оптимістично і продовжить інвестувати в електронну комерцію, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

У першій половині цього року Carlsberg продала приблизно на 10% більше пива, тобто пивовар справився краще, ніж очікувалося. Генеральний директор Кеес т'Харт попереджає про збереження невизначеності протягом решти року, але, враховуючи високі результати у першому півріччі та хороший початок третього кварталу, він підвищив цілі зростання прибутку з 5-10 % до 8-11 %.

Продажі пива в роздрібному каналі продовжують позитивно розвиватися, хоча зростання у другому кварталі дещо послабилося через відновлення роботи індустрії гостинності в більшості європейських країн. Продажі спеціального пива зросли більш ніж на 20 %, а безалкогольного пива зросли більш ніж на 25 %.

Пивовар продовжує зосереджуватися на електронній комерції та цифрових платформах. У Китаї продажі онлайн зросли на 130 %, а в Європі Carlsberg співпрацює з новими партнерами з електронної комерції, включаючи служби експрес-доставки. Компанія також бачить значний прогрес у створенні онлайн-платформи Carl's Shop для бізнесу, де підприємства в індустрії гостинності можуть розміщувати замовлення.

Читайте також: Carlsberg випробує сонячну теплову систему в Греції

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги