13 октября 2021

Netflix відкрила онлайн-магазин на сайті Walmart

Netflix відкрила онлайн-магазин на сайті Walmart
604

Найбільша у світі компанія роздрібної торгівлі Walmart оголосила про запуск спеціальної платформи на своєму сайті, на якій будуть продаватися товари з найбільших оригінальних серіалів Netflix, включаючи «Гру кальмарів», «Незнайомку» та «Відьмака». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на NewRetail.

У червні цього року Netflix також запустила свій перший онлайн-магазин, а місяцем пізніше оголосила про відкриття свого першого фізичного магазину в Японії у 2022 році.

Найближчим часом в інтернет-магазині з'явиться функція Netflix Fan Select, за допомогою якої шанувальники зможуть голосувати за товари, які вони хотіли б бачити в магазині.

«Ми в Netflix любимо, коли історії виходять за межі екранів і стають частиною життя людей. Walmart надала нам можливість зробити покупки, які встановлюють новий рівень інновацій у сфері розважальних споживчих товарів», - зазначив Джош Саймон, віце-президент Netflix зі споживчих товарів.

Читайте також: Серіал «Гра в кальмара» спровокував стрибок продажів сліпонів Vans на 7800%

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также