17 ноября 2021

Американці готові витратити на різдвяні свята в середньому майже тисячу доларів

Американці готові витратити на різдвяні свята в середньому майже тисячу доларів
1023

Американці в середньому планують витратити $997,73 на подарунки, різдвяні покупки та інші товари для себе та членів своїх сімей у період різдвяних свят. Такі дані щорічного опитування Національної федерації роздрібної торгівлі (NRF), повідомляє TradeMaster.UA.

Незважаючи на проблеми, що зберігаються в глобальних .ланцюжках поставок, цей показник опинився нарівні з торішнім рівнем, але нижчим від допандемійного 2019 року, коли споживачі планували в середньому витрачати $1,047.

У той же час, цього року 90% дорослих американців планують відзначати свята, включаючи Різдво, Хануку та Кванзау. Минулого року про це повідомили 87% опитаних американців.

На несвяткові товари споживачі в середньому планують витратити $118,41, хоча 47% опитаних заявили, що мають намір активно користуватися різдвяними знижками та розпродажами. Для порівняння: у 2019 році 60% опитаних заявили про це саме, а середні витрати на ці товари становили тоді $162,02.

Американці, як і раніше, віддають перевагу онлайн-покупкам. Про це повідомили 57% опитаних. Серед інших популярних місць для святкового шопінгу є супермаркети (47%), дисконт центри (44%), продуктові магазини (43%), магазини одягу та прикрас (30%).

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также