18 января 2022

Coca Cola, Unilever, Nestle та інші міжнародні бренди спільно боротимуться проти пластику

Coca Cola, Unilever, Nestle та інші міжнародні бренди спільно боротимуться проти пластику
1004

Міжнародні компанії, зокрема Coca Cola, PepsiCо, Unilever та Nestle, закликали скоротити виробництво пластику. Угоду про спільну боротьбу проти пластику підписали 70 компаній, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

Представники компаній виступлять на конференції Асамблеї ООН з навколишнього середовища (UNEA 5.2) у лютому та березні 2022 року. Там вони проведуть перемовини щодо подолання кризи пластикових відходів, які засмічують океани та знищують дику природу.

«UNEA 5.2 — це вирішальний і найсприятливіший момент, щоб переломити ситуацію із глобальною кризою, спричиненою пластиковим забрудненням. Ми не можемо дозволити собі його пропустити», - йдеться у заяві компаній.

Поки що незрозуміло, чи буде укладено будь-яку угоду, спрямовану на переробку відходів чи компанії приймуть жорсткіші кроки — обмеження виробництва нового пластику.

При цьому експерти припускають, що такий радикальний спосіб боротьби можуть негативно зустріти нафтові та хімічні компанії, а також великі країни-виробники пластику, наприклад, США.

Читайте також: Франція вводить заборону на пластикову упаковку для овочів і фруктів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также