17 мая 2022

Amazon платить покупцям, щоб вони шпигували за конкурентами

Amazon платить покупцям, щоб вони шпигували за конкурентами
792

Amazon відправляє споживачів досліджувати інших роздрібних продавців. Гігант електронної комерції запускає програму кешбеку, яка дозволяє клієнтам заробляти гроші, роблячи покупки в конкурентів, очевидно, в обмін на дані. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Amazon запускає особливу програму повернення грошей: за допомогою Alexa Shopping List Savings покупці можуть заробляти гроші, роблячи покупки в конкурентів. Коли вони завантажують програму, вони отримують огляд усіх видів пропозицій кешбеку від виробників брендів. Споживачі можуть самостійно вибрати, в яких пропозиціях вони хочуть взяти участь, і таким чином створити власний віртуальний буклет з купонами.

Потім вони можуть ходити в які завгодно магазини (у Сполучених Штатах): у супермаркети, роздрібні магазини непродовольчих товарів, аптеки тощо. Якщо вони куплять щось, що підлягає акції кешбеку, Amazon особисто поверне гроші у вигляді подарункової карти.

При цьому споживачі повинні сканувати свої чеки з магазинів і надсилати їх на Amazon. Таким чином, американська платформа точно знає, що купують люди, навіть якщо вони не роблять покупки в Amazon. І, можливо, ще важливіше: компанія дізнається поточні ціни й асортимент продукції фізичних конкурентів у роздрібній торгівлі, не проводячи жодних досліджень.

Завдяки цій ініціативі Amazon сподівається зібрати ще більше даних про споживачів, а також даних про ринок. Як додатковий бонус, споживачі отримують подарункову картку від Amazon за кожну покупку, зроблену в іншому місці, що начебто зобов’язує їх зробити наступну покупку на платформі.

Читайте також: Експерти оцінили вартість бренду Amazon у $350,3 млрд

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги