17 августа 2022

Все знову подорожчало – яка ціна на м'ясо в окупованому Мелітополі

Все знову подорожчало – яка ціна на м
921

Після захоплення Мелітополя російськими військовими звичні товари спочатку зникли з прилавків, а потім з'явилися, але в рази дорожчі. Українські продукти витіснили російські, якість яких викликає у городян нарікання, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на «Херсон Типичний».

В окупованому Мелітополі більшість городян втратили заробіток, а ціни, навпаки, зросли. Фрукти та овочі, вирощені фермерами та на присадибних ділянках, через відсутність збуту, продають за низькими цінами. А ось м'ясо перетворилося на недозволену розкіш.

Так, наприклад у фірмових магазинах м'ясокомбінату ціна кілограма курячого філе впевнено наближається до 200 грн, за нього вже просять 190 грн. Дешевше і практичніше купити 1 кг курячої грудки - 150 грн, чверть коштує 130, крила - 130 грн, популярні гомілки - 135 грн.

Свиняча голяшка обійдеться в магазинах цієї ж мережі - 155 грн., свиняча грудина коштує 155 грн. Загалом, якщо підсумувати ціни на всі позиції за місяць зросли приблизно на 30 грн.

Читайте також: Україна експортувала м'яса птиці на понад $500 млн

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также