17 августа 2022

Henkel продає свої активи на росії та білорусі

Henkel продає свої активи на росії та білорусі
960

Henkel перевів російські та білоруські активи в категорію «на продаж», випливає зі звітності німецького концерну за перше півріччя 2022 року. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

Там сказано, що компанія оцінює свої збитки від виходу з обох країн у 184 млн євро, з яких 88 млн євро – збитки ділової репутації (goodwill; продаж активів може позначитися на ринковій вартості акцій холдингу), решта є основними засобамми Henkel (земля, заводи та обладнання), а також товарні знаки та інша інтелектуальна власність.

Henkel почав працювати на росії в 1991 році. Зараз компанії, за даними сайту холдингу, належить 12 офісів та 11 заводів у різних регіонах росії. Наприклад, заводи в Пермі, Ленінградській області (Тосно) і Енгельсі виробляють миючі засоби Persil, Losk, «Дені», «Ласка», «Пемос», «Пемолюкс», Vernel та ін. Останні два підприємства випускають клеї (у тому числі «Момент») та засоби для обробки поверхонь, а заводи у Коломні, Челябінській та Ульянівській областях – будівельні суміші Ceresit.

Після російського вторгнення в Україну Henkel повідомила, що готується до виходу з росії та білорусії, у березні компанія припинила інвестиції в російський бізнес, але виробничу та операційну діяльність не зупиняла.

Читайте також: Злиття підрозділів компанії Henkel призведе до скорочення 2000 працівників

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также