17 серпня 2022

METRO Україна долучилася до соціальної програми «Безпечна школа» в межах якої облаштує спільно з партнерами 20 шкільних укриттів у 6 регіонах України

METRO Україна долучилася до соціальної програми «Безпечна школа» в межах якої облаштує спільно з партнерами 20 шкільних укриттів у 6 регіонах України
1122

На початку серпня 2022 року Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України у співпраці з Фондом Східна Європа запустили програму «Безпечна школа», в межах якої облаштують 20 шкільних укриттів. Компанія METRO Україна спільно з відповідальними постачальниками долучилася до цієї всеукраїнської програми, у межах якої передасть товари з асортименту своїх торговельних центрів для облаштування шкільних укриттів у шести регіонах України.

У межах програми «Безпечна школа» обрано 20 шкіл у відносно безпечних областях України: Вінницькій, Хмельницькій, Одеській, Чернігівській, Сумській та Києві. З-поміж цих 20-ти, 16 шкіл отримають базовий пакет обладнання для укриттів. До нього входять електрообігрівачі, аварійні світильники, аптечки, кулери та фільтри для води, меблі для сидіння, подушки для меблів, пледи, подовжувачі, матеріали для занять та ігор з дітьми тощо.

Ці товари зі свого асортименту METRO Україна передасть школам через соціального партнера програми – Фонд Східна Європа. На підтримку програми «Безпечна школа» в торговельній мережі запущено благодійну кампанію – у період із 17 по 30 серпня 2022 року кожен клієнт зможе долучитися до проєкту «Безпечна школа», придбавши в торговельних центрах METRO вибраний перелік товарів ТМ Rioba, Millennium, Duracell і President. Більше деталей доступно на сайті metro.ua.

Укриття чотирьох шкіл використовуватимуть як модельні, і крім забезпечення необхідним обладнанням, їх відремонтують відповідно до вимог ДСНС. Ініціатива триватиме до 31 січня 2023 року.

«Окрім облаштування безпечних укриттів Фонд Східна Європа в межах програми розробить онлайн-курс для вчителів. Доступний безкоштовно на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!, курс розкаже, як проводити заняття з дітьми в укриттях і підтримувати їх психологічно. Також розробимо методичні рекомендації та відеоролики про те, як освітянам облаштовувати укриття, а МОН поширить їх серед шкіл країни», — говорить Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа.

«20 укриттів – це лише пілотний проєкт. Ми шукатимемо можливості підтримувати цю програму й надалі, тому що добре розуміємо: від того, чи зможуть діти безпечно відвідувати навчальні заклади залежить не тільки якість освіти, яку вони отримують. Але й те, чи зможуть їхні батьки повернутись на роботу», – запевняє Віктор Лях.

«П’ять років поспіль METRO Україна запрошувала своїх клієнтів та співробітників долучитися до щорічної благодійної ініціативи «Збери шкільний портфелик» і пожертвувати канцелярське приладдя для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зі свого асортименту компанія також передавала необхідні товари учням, а ще – проводила волонтерські заходи, за участі співробітників METRO Україна.

Такою була реальність мирних часів, проте сьогодні в складні обставини потрапили мільйони дітей в Україні, які частково втратили право на повноцінне навчання та своє безхмарне дитинство», – коментує Олена Вдовиченко, генеральна директорка METRO Україна.

«Проте наші діти не втратили надію на світле майбутнє, якому точно бути, і ми, дорослі, повинні зробити все, що в наших силах, щоб подарувати їм безпечні умови, в яких школярі продовжать здобувати цінні знання, навчаючись у очному режимі. З цією метою започатковано проєкт «Безпечна школа», до якого долучилася компанія METRO Україна та наші відповідальні постачальники. Спільно ми забезпечимо укриття шкіл необхідним обладнанням, щоб діти могли відвідувати школу, а під час повітряних тривог безпечно та комфортно перебувати в укриттях. Дякуємо за можливість стати частиною цієї важливої ініціативи! METRO з Україною, для українців!», – підсумовує Олена Вдовиченко

Читайте також: Auchan і METRO продовжать працювати на росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги