17 августа 2022

Катерина Вершиніна й Андрій Саламатов на Food&NonFoodMaster-2022

Катерина Вершиніна й Андрій Саламатов на Food&NonFoodMaster-2022
895

9-го вересня 2022 року відбудеться 13-та щорічна Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час». Серед спікерів заходу – Катерина Вершиніна й Андрій Саламатов, які розкажуть про «Швидкі дослідження у кризовий час».

Ця подія збере понад 300 топ менеджерів, ключових спеціалістів роздрібних мереж та компаній-постачальників.

Одними зі спікерів конференції є Катерина Вершиніна й Андрій Саламатов, інструктори з розвиття бізнесу, бізнес розвідники, співзасновники агенції 4Press та Green Duck Research, експерти Unit School of Business, консультанти EBRD. Тема їхнього виступу: Швидкі дослідження у кризовий час.

Катерина Вершиніна - креативний директор, бізнес-дослідник, експерт з методологій освітніх продуктів
Андрій Саламатов - new business director, психолог, бізнес-дослідник, голова південного маркетингового комітету European Business Association

Програма 13-ої Міжнародної практичної конференції Food&NonFoodMaster-2022: «Restart в співпраці ритейлерів та постачальників в воєнний та післявоєнний час».

РЕЄСТРАЦІЯ

або за тел 067-502-30-13

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также