17 августа 2022

Фокстрот відновлює роботу 11 магазинів і будує новий склад

Фокстрот відновлює роботу 11 магазинів і будує новий склад
944

Всеукраїнський ритейлер електроніки та побутової техніки анонсував у серпні відновлення роботи декількох магазинів, а також поділився планами щодо запуску нового складу. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Компанія продовжує операційну діяльність в умовах війни та реалізує процеси, притаманні мирному часу. Зокрема, йдеться про поступове повернення до довоєнних масштабів мережі за рахунок магазинів, що були тимчасово зачинені або переведені у формат роботи точок видачі інтернет-замовлень.

Наразі ритейлер оперує 111 працюючими магазинами у 65 містах країни.

– Відновлення повноцінної роботи кожного з наших магазинів – це результат копіткої командної роботи, визначна подія для компанії і, переконаний, для наших клієнтів теж. Особливо, для жителів невеличких міст, де Фокстрот був чи не єдиним магазином техніки. Саме тому ми поступово відновлюємося і продовжуємо працювати там, де це можливо з огляду на безпеку, – зазначив Олексій Зозуля, виконавчий директор мережі.

Протягом першої половини серпня поновлено роботу 6 магазинів в таких містах, як Вишневе, Ізмаїл, Павлоград, третього магазину у Запоріжжі (вул. Перемоги, 64) та Рівному (вул. Київська, 67а). У повноцінному форматі запрацював столичний Фокстрот на пр-ті Голосіївському, 68а, що кілька місяців функціонував як точка видачі онлайн-покупок.

До кінця місяця заплановано відкриття ще 5 торгівельних об’єктів: у місті Лубни, Коростені, Прилуках, Борисполі та четвертий магазин у Кривому Розі (вул. 200 років Кривого Рогу, 7д).

Крім того, як повідомив СЕО Фокстрот, компанія розпочала будівництво нового складу, який стане основним і єдиним логістичним ядром компанії. Його площа становитиме 22 000 м кв., локація – Київська область, запуск в експлуатацію заплановано вже цієї осені.

– Наш новий склад – сучасний і просторий – майже на фініші. Це проєкт, реалізацію якого ми розглядали ще до війни. І, як би не було сумно усвідомлювати цей факт, але саме зовнішні обставини стали рушійною силою в його запуску саме зараз, – підсумував Олексій Зозуля.

Нагадаємо, внаслідок ворожих дій російських терористів центральний склад компанії, що розміщувався в Гостомелі, повністю згорів. Протягом кількох місяців ритейлер оперував складськими приміщеннями у Львові, Дніпрі та на Київщині. На початку червня прийнято рішення про необхідність реформування складської інфраструктури.

Читайте також: Мережа Фокстрот відкрила новий магазин у ТОЦ Fabrik

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также