22 сентября 2022

VARUS зібрав понад 1 млн грн на підтримку “Дитинства без війни” у вересні!

VARUS зібрав понад 1 млн грн на підтримку “Дитинства без війни” у вересні!
240

У VARUS підбили попередні підсумки збору коштів на підтримку ініціативи “Дитинство без війни” у вересні. Станом на 21 вересня вже зібрано 1 347 418 грн! Ці кошти підуть на утримання вже евакуйованих дітей в Туреччині та евакуацію нових дітей-сиріт, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

“Дитинство без війни” — найбільша в Україні ініціатива по евакуації дітей-сиріт до Туреччині з початку широкомасштабного вторгнення. Наразі евакуйовано понад 2 000 дітей. Проект існує завдяки зусиллям партнерів, меценатів та волонтерів. Тож кожна копійка, відправлена на його підтримку важлива, адже дітям необхідно постійно забезпечувати проживання, харчування, навчання, фахову медичну допомогу та цікаве дозвілля.

VARUS є партнером “Дитинства без війни” і запустив у вересні кілька ініціатив на підтримку проєкту.

Перша акція спільна с постачальниками, за умовами якої від кожної одиниці проданного акційного товару перераховується від 1 до 7 грн “Дитинству без війни”.

Друга акція запущена разом з партнерами Visa та monobank. Згідно з умовами ініціативи, усі покупці супермаркетів мережі, які придбали товару на 250 і більше гривень та оплатили покупку картою Visa, стають благодійниками – з кожної покупки 5 грн автоматично перераховуються у фонд допомоги дітям.

У разі, якщо клієнт здійснив розрахунок картою Visa від monobank, то благодійна сума подвоюється. В акції беруть участь всі товари, представлені в супермаркетах VARUS.

З 1 по 20 вересня за підсумками двох акцій завдяки активності клієнтів зібрано 1 347 418 грн! Це вражаюча сума і оскільки акції ще тривають, то до кінця вересня сума зібраних коштів може бути ще більше!

Щиро дякуємо всім за покупки акційних товарів, позначених спеціальними підцінниками, оплату покупок картками Visa, особливо картками від monobank, та за допомогу навіть незначною сумою бонусів! Для кожної української дитини в Туреччині вона неоціненна!

Читайте також: VARUS презентував ілюстрації борщу, створені штучним інтелектом та розігрує 10 літрів борщу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также