27 вересня 2022

Adidas представила одяг із відновленої віскози

Adidas представила одяг із відновленої віскози
1554

Компанія Adidas у співпраці з британським дизайнером Стеллою Маккартні представила нову лінійку спортивного одягу, виготовлену з додаванням відновленої віскози відповідно до принципів циклічного виробництва. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Fashionunited.com.

Робота над створенням нового матеріалу велася в рамках проєкту New Cotton Project – європейського консорціуму, до якого входять 12 партнерів. Перед розробниками стояло завдання як знайти рішення, що відповідає критеріям функціональності, стилю і комфорту, а й забезпечити екологічне завершення життєвого циклу продукту. У ширшому значенні йшлося про переорієнтацію процесу виготовлення одягу з лінійної моделі на циклічну.

Один із членів консорціуму, нідерландська компанія Frankenhuis, спеціалізується на обробці текстильних відходів. Використовуючи технологію Infinited Fiber, вона переробляє їх на нове штучне целюлозне волокно під назвою Infinna, яке виглядає і відчувається так само, як натуральна бавовна. Потім ця сировина змішується з органічною бавовною і перетворюється на пряжу для одягу.

Для моделі Adidas by Stella McCartney Sportswear використовувався матеріал у складі 60% віскози та 40% органічної бавовни. Спортивний костюм має бархатисту поверхню і виконаний у світло-сірому кольорі із чорними вставками. Комплект відноситься до стилю унісекс і має силует оверсайз.

Нова лінія одягу також стане частиною пілотної програми Adidas «Зроблено, щоб переробити», яка передбачає схему повернення використаного одягу для подальшої реставрації чи переробки. Кожну річ оснастять нашивкою QR-кодом, що містить всю необхідну для цього інформацію про продукт.

Спортивний костюм Adidas by Stella McCartney Sportswear з відновленої віскози буде доступний для покупки з 6 жовтня 2022 через додаток Adidas.

Читайте також: Adidas вирішила не повертатися до росії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також