28 вересня 2022

Нацплатформа продбезпеки: за пів року зареєструвалось 5,5 тис. користувачів

Нацплатформа продбезпеки: за пів року зареєструвалось 5,5 тис. користувачів
1083

Національна платформа продовольчої безпеки, яка була створена для обміну інформацією щодо наявних пропозицій та потреб у продуктах харчування й інших необхідних товарах, вже функціонує протягом шести місяців, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це говориться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«На сьогоднішній день кількість учасників платформи перевищує 5,5 тисяч. Серед них — виробничі та торгові компанії, агропідприємства, місцеві громади та військові адміністрації. Найчисленніша категорія учасників — це виробники, які складають 32% від усіх користувачів», — зазначають у відомстві.

Наразі на платформі опубліковано більше 1,6 тисяч пропозицій від учасників. Найпопулярнішими пропозиціями, які публікувалися на платформі протягом шести місяців, були продукти харчування — хліб, цукор, м'ясні та молочні вироби. Публікувалися й непродовольчі товари, такі як побутова хімія, мінвата або електроінструменти.

«Актуальних потреб на сьогоднішній день більше 1,7 тисячі. Серед потреб, які найчастіше запитували користувачі за цей час, — крупи, консерви, борошно та м'ясо», — додають у Держпродспоживслужбі.

Зазначається, що учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Читайте також: Війна прискорила перехід України від сировинної до продовольчої економіки

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги