19 вересня 2023

Jysk зіткнулася зі зниженням темпів зростання продажів

Jysk зіткнулася зі зниженням темпів зростання продажів
587

Незважаючи на те, що 2022/2023 фінансовий рік став рекордним для датської мережі Jysk і компанія відкрила більше магазинів, ніж будь-коли, продаж мережі продовжує знижуватися, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail Detail.

Скандинавська меблева мережа Jysk визнала зниження темпів продажів ще минулого року, коли у звіті компанії повідомлялося, що продажі зросли на 11% до 36,2 млрд датських крон (4,9 млрд євро). Цього року мережі вже не вдалося досягти двозначних чисел — за підсумками 2022/2023 фінансового року продаж зріс на 6,3% до 38,5 млрд крон (5,2 млрд євро).

Проте компанія поставила новий рекорд за кількістю відкритих магазинів. З початку 2023 року (до кінця серпня) Jysk відкрила загалом 135 магазинів, стільки ж, скільки роком раніше. У травні цього року мережа запрацювала у Туреччині. Таким чином, зараз Jysk управляє 3300 магазинами в 48 країнах, а кількість покупців мережі збільшилася на 1,2 мільйона.

«Світовий ринок роздрібної торгівлі, як і раніше, перебуває під тиском, довіра споживачів і купівельна спроможність залишаються низькими», — підкреслив генеральний директор і голова правління Рамі Єнсен, зазначивши, що імідж і позиціонування Jysk так само сильні.

За словами Єнсена, за минулий рік компанія також оновила концепцію у 619 магазинах, а понад третину закладів було реконструйовано.

Читайте також: JYSK виходить на ринок Туреччини

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги