26 вересня 2023

Європейський оборот e-commerce у 2022 році досяг 899 млрд євро

Європейський оборот e-commerce у 2022 році досяг 899 млрд євро
1190

Оборот електронної комерції B2C в ЄС сягнув 899 мільярдів євро минулого року, порівняно з 849 мільярдами євро попереднього року. Такі дані містяться у Європейському звіті про електронну комерцію, повідомляє TradeMaster.UA .

У звіті було встановлено, що, хоча темпи зростання електронної комерції у 2022 році на 6% були нижчими, ніж у 2021-му (коли вони становили 12%), сектор продовжує досягати позитивного прогресу, і у 2023 році очікується подальше зростання.

Дослідження показало, що більш високі ціни були основним драйвером обороту електронної комерції на більшості європейських ринків, при цьому також спостерігалися менші обсяги, однак у деяких сегментах, таких як подорожі, спостерігалося зростання.

У звіті також були визначені нові технологічні рішення, такі як 5G, доповнена і віртуальна реальність і цифрові гаманці, а також нові рішення для магазинів як рушійні сили більш глибокого проникнення електронної комерції, а також зростання стійкості в секторі, з впровадженням більш екологічного виробництва і практик виконання.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги