20 апреля 2021

У квітні відкрився магазин SPAR у Рівному

У квітні відкрився магазин SPAR у Рівному
848

У першій половині квітня відкрився вже четвертий магазин SPAR у Рівному. Це власний  торговельний заклад мережі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Магазин знаходиться за адресою вул. Чорновола, 60. Його площа становить 157 м кв, працює  2-і каси, є відділи м’яса, кулінарії, власної випічки та зона Food to Go.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 000 магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців - це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.

Читайте також: У березні відкрились ще два магазини SPAR

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости Украины

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги