30 сентября 2019

BN-Group – лідери в мистецтві транспортної логістики

BN-Group – лідери в мистецтві транспортної логістики

2711

Зі зростанням міжнародної торгівлі на перше місце в питанні імпорту/експорту виходить пошук надійного партнера в логістиці. Українська транспортно-експедиторська компанія BN-Group допомогла стати на ноги не одному вітчизняному бізнесу.Переважна більшість людей доволі важко уявляє, що таке експедиційна компанія, і чим вона займається. Між тим, ця робота є однією з найкорисніших і найзатребуваніших у світі.

Найпростіший спосіб пояснити роль експедитора – уявити його як «турагента міжнародної торгівлі», або «транспортувального архітектора».

Яке б цих порівнянь ви не обрали, суть зводиться до одного – експедитор допомагає компаніям переміщати свої вантажі по всьому світу найбільш економічно ефективним способом, спрощуючи проходження через численні процедури відповідно до вимог у різних країнах. Виглядає доволі простою справою, але за лаштунками цього процесу відбувається багато чого, аби вантаж клієнта дістався пункту призначення вчасно і без пошкоджень.

Загалом, кожному, кому потрібна міжнародна доставка, краще за все подбати про співпрацю з гарним експедитором, який зробить весь процес прозорим, ефективним і простим. Навіть великі транснаціональні корпорації, на кшталт Tesco, досі працюють зі сторонніми експедиторами, тому що ті мають унікальні знання й гнучкість, яка дозволяє зекономити чимало часу й коштів.

Визнаним лідером на вітчизняному ринку міжнародних вантажних перевезень є транспортно-експедиційна компанія BN-Group. Фахівці компанії виступають експертами в логістичному процесі, компанія має власні транспортні засоби і склади, в тому числі у Польщі, що спрощує роботу з європейськими клієнтами.

BN-Group візьме на себе керування доставкою вашого вантажу до будь-якої точки Європи або Азії. Це може складатися з таких кроків: організація транспортування, наприклад, з заводу або складу вашого постачальника до пункту призначення; підготовка документів, ліцензій і всіх відповідних документів, зокрема митних, для експорту в пункті відправлення; проведення перемовин, бронювання; страхування й відстеження доставки тощо.

Але найбільше BN-Group корисна наявністю величезного досвіду та зв’язків для навігації в процесі імпорту та експорту. Головна цінність компанії – те, що вона має контакти по всьому світу, і легко імпортує вантаж із Барселони чи Тбілісі.

Транспортно-експедиторські послуги стануть в нагоді не лише великим компаніям або середньому бізнесу. Для багатьох підприємців-початківців, які починають закордонний бізнес, партнерство із транспортно-експедиційною компанією BN-Group стане корисною інвестицією.

Залучення експедитора забезпечує душевний спокій, оскільки клієнту немає потреби перейматися процесом переміщення його вантажу. Перевагою є вже те, що для організації перевезення достатньо мати справу не з кількома транспортними і вантажними компаніями, а також з окремими експедиторами і митними брокерами, а лише з BN-Group, фахівці якої вже самі домовляться про вартість доставки, перевезення і складування.

Отже, якщо ви новачок в імпорті, працюєте з постачальником в області, де не маєте гарних знань, або просто хочете, щоб процес імпорту проходив якомога плавніше, співпраця з експедиторською компанією буде розумним планом.

Зрештою, найголовніший актив для будь-якого бізнесмена – це час. Використання транспортно-експедиторської компанії BN-Group може позбавити вас від зайвих думок, оскільки клієнти компанії завжди впевнені, що її фахівці потурбуються і за вантаж, і за перевезення, і за митні процедури.

Клієнту залишиться лише повернутися до розвитку свого бізнесу у цілковитій впевненості, що його вантаж знаходиться в надійних руках.

Компания: ТОВ БН-Груп (BN-Group)

Логистические компании

Телефоны: +380 063 390 77 73

E-mail: uliana.l@bn-group.com.ua

Адрес: 79041, УКРАЇНА, Львівська, Львів, ВУЛ. ГЕРОЇВ УПА 73, КОРПУС №4, А/С 11186

Сайт компании: bn-group.com.ua

 

Читайте также: COMARCH E-INVOICING: Комплексные инструменты, способствующие увеличению продаж

 

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Лучшие компании

Личности

Блоги