Популяні бізнес-події (конференції, тренінги, семінари, майстер-класи) для ТОП-менеджерів та лінійних керівників торгових та виробничих компаній! Ви запрошені!

 

События

 • PrivateLabel-2022: Нові вектори у розвитку ВТМ - український та зарубіжний досвід

  28 Жовтня 2022 р., м. Київ «PrivateLabel-2022: Нові вектори у розвитку СТМ-український та зарубіжний досвід» – це XIV Міжнародна щорічна практична зустріч, яка дозволяє відділам СТМ роздрібних мереж та компаній-постачальників розпочати та/або продовжити співпрацю, визначити стратегії та тактики ефективного розвитку бізнесу . Ініціатором та організатором Події виступає B2B Медіа-Група TradeMasterGroup.
  Детальніше
 • ХХVII Всеукраїнський День Логіста – подія року для фахівців з логістики України

  25 листопада 2022 року в Києві відбудеться щорічна бізнес-конференція Всеукраїнський День Логіста: трансформація логістичної системи України - механізми відновлення, яка традиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга постачання, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення компаній, роботи з персоналом у логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг. Організатор заходу – В2В-компанія TradeMasterGroup.
  Детальніше
 • Big Trade-Marketing Show-2023: Моменти істини сьогодення

  Захід змінить ваше уявлення про майбутнє маркетингу продажів! Ви надихнетеся на пошуки нових шляхів просування продукту!
  Детальніше
 • Food&NonFoodMaster-2023: Best experience співпраці ритейлерів та постачальників. Новий рівень українського бізнесу

  6-7 квітня 2023 р., м. Київ Відбудеться XIV Міжнародна практична конференція Food&NonFoodMaster-2023, які зберуть понад 300 ТОП менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж та компаній-постачальників. Тема в цьому році: Best experience співпраці ритейлерів та постачальників. Новий рівень українського бізнесу
  Детальніше
 • ВИСТАВКА "ХХVIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА"

  Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати 8-9 червня в Київ за адресою вул. Берестейська, 40-Б, ВЦ «АККО Інтернешнл», єдину наймасштабнішу в Україні логістичну виставку – ХXVIII День Логіста, яка охоплює всі галузі логістики: міжнародні, регіональні логістичні компанії будь-якого рівня, у тому числі 3PL оператори, компанії сектору «експрес-доставки», транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складські оператори, митні брокери та учасники ЗЕД, постачальники IT-рішень для логістики та складського обладнання та інші учасники Українського ринку логістичних послуг.
  Детальніше
 • PrivateLabel-2023: Нові вектори у розвитку ВТМ - український та зарубіжний досвід

  «PrivateLabel-2023: Нові вектори у розвитку ВТМ-український та зарубіжний досвід» – це XV Міжнародна щорічна практична зустріч, яка дозволяє відділам ВТМ роздрібних мереж та компаній-постачальників розпочати та/або продовжити співпрацю, визначити стратегії та тактики ефективного розвитку бізнесу . Ініціатором та організатором Події виступає B2B Медіа-Група TradeMasterGroup.
  Детальніше
СТРАНИЦЫ: 1 2 3 4 ..