Товары и Услуги компаний


Виставка SITL у Франції: участь KAPELOU у міжнародному івенті Виставка SITL у Франції: участь KAPELOU у міжнародному івенті

13 вересня 2021 року представники компанії KAPELOU відвідали міжнародну професійну виставку інноваційних рішень у сфері транспорту, логістики та постачання – SITL. Захід щорічно проводять у Франції. Метою проведення і головним завданням є демонстрація інновацій та досягнень у сфері логістики, транспортного обслуговування, автоматизації та механізації складських і вантажно-розвантажувальних робіт.

подробно
30 сентЯбрЯ 2021
 
Доставка суши сетов на дом от знаменитого онлайн-ресторана «Суши Мастер» в Сумах Доставка суши сетов на дом от знаменитого онлайн-ресторана «Суши Мастер» в Сумах

В Сумах огромной популярностью пользуется заведение под названием «Суши Мастер». Это популярный онлайн-ресторан, который за время своего существования успел привлечь внимание сотен тысяч потенциальных клиентов.

подробно
29 сентЯбрЯ 2021
 
Что делать, когда отказали в банковском кредите Что делать, когда отказали в банковском кредите

Кредит, как известно, портит отношения, но только не тогда, когда деньги нужны срочно, а взять их больше негде. Обращение в трудной ситуации к родственникам или друзьям не всегда помогает. 

подробно
29 сентЯбрЯ 2021
 
Презентація автоматичної точки видачі та відправлень посилок Unithub® Презентація автоматичної точки видачі та відправлень посилок Unithub®

13 серпня у Києві, KAPELOU спільно з Новою поштою представили одну з наших інноваційних розробок – автоматичну точку видачі та відправлень посилок Unithub®. 

Технологія тільки тестується, але вже незабаром в українських містах з’являться автономні поштові відділення, що будуть працювати цілодобово і через які можна буде відправляти та отримувати посилки у зручний для вас час без зайвого клопоту, за допомогою мобільного додатку. 

подробно
28 сентЯбрЯ 2021
 
Динаміка зміни ставок авіа фрахту за період серпень - вересень 2021 р. Динаміка зміни ставок авіа фрахту за період серпень - вересень 2021 р.

Стартував високий сезон в авіаперевезеннях. Загальний вантажопотік авіатранспортом у вересні виріс на 207% в порівнянні з серпнем 2021 р.

подробно
21 сентЯбрЯ 2021
 
Вступ до EBA – важливий крок для нашої компанії. Вступ до EBA – важливий крок для нашої компанії.

В червні 2021 року компанія Навіс Груп приєдналась до спільноти лідерів різних галузей бізнесу – Європейської Бізнес Асоціації (EBA). 

подробно
21 сентЯбрЯ 2021
 
Як своєчасно спланувати відвантаження та забезпечити безперебійність ланцюга постачань в нинішній час? Як своєчасно спланувати відвантаження та забезпечити безперебійність ланцюга постачань в нинішній час?

В кінці 2020 року весь світ спостерігав ажіотаж, який виник через дефіцит контейнерів і, відповідно, наддинамічну зміну вартості морських перевезень, збільшення термінів доставки. Експедиторські компанії намагалися задіяти всі можливі потужності, тому що значна частина клієнтів «включала режим очікування» через надвисокі ставки. А якщо потрібно доставити вантаж на «зараз»?

подробно
21 сентЯбрЯ 2021
 
КОМПАНІЯ «ВОВА-ХОРЕКА» ЗДІЙСНЮЄ РЕГІОНАЛЬНУ ЕКСПАНСІЮ ТА ЗБІЛЬШУЄ АВТОПАРК КОМПАНІЯ «ВОВА-ХОРЕКА» ЗДІЙСНЮЄ РЕГІОНАЛЬНУ ЕКСПАНСІЮ ТА ЗБІЛЬШУЄ АВТОПАРК

Сервісний оператор з доставки професійних продуктів в готельно-ресторанному сегменті «ВОВА-ХОРЕКА» заявив про відкриття власних розподільчих центрів в трьох регіонах України.  Для забезпечення нового напрямку розвитку та підвищення рівня сервісу в цілому Компанія вже збільшила свій автопарк на 30% новими двокамерними автомобілями з режимами freez та freshмарки «Mercedes».

 

подробно
13 сентЯбрЯ 2021
 
Кредит онлайн без звонка: когда могут отказать в выдаче займа? Кредит онлайн без звонка: когда могут отказать в выдаче займа?

Если срочно потребовались деньги на лечение, учебу или покрытие незапланированных расходов, кредит онлайн поможет решить эту проблему. Микрозайм можно оформить в режиме онлайн. 

подробно
09 сентЯбрЯ 2021